Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Pojemnik na żywność Czarny - GymBeam

Producent: GymBeam

Czarny pojemnik na żywność to praktyczny pojemnik na lunch do przechowywania i transportowania twoich ulubionych posiłków fitness. Pojemnik jest wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku, który szczelnie się zamyka i wskutek tego zapobiega wyciekowi płynów. Ponadto pojemnik na żywność jest odporny na uderzenia i odpowiedni również do podgrzewania jedzenia w mikrofalówce. Łatwo się go zamyka przy użyciu solidnej, przeźroczystej pokrywki i ma uniwersalny wzór. Dzięki pojemnikowi przygotowywanie posiłków stanie się prostsze, ponieważ zawsze będziesz mieć swoje posiłki pod ręką, obojętnie czy jesteś w trasie, w pracy, na siłowni czy na wycieczce!

Brak w magazynie Przewidywana dostawa: 18.12.2020
Szacowana cena 16,90 zł

Czarny pojemnik na żywność - praktyczny pojemnik na lunch ze stylowym wzorem do przechowywania i transportowania twoich ulubionych posiłków

Czarny pojemnik na żywność to praktyczny pojemnik na lunch, który jest używany do przechowywania i transportowania twoich ulubionych posiłków. Pojemnik jest wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku, który szczelnie się zamyka i zapobiega wyciekowi płynów. Ponadto pojemnik na żywność jest odporny na uderzenia i odpowiedni również do podgrzewania jedzenia w mikrofalówce. Łatwo się go zamyka przy użyciu solidnej, przeźroczystej pokrywki i ma uniwersalny wzór. Przygotowywanie posiłków nigdy nie było prostsze! Z tym pojemnikiem na żywność zawsze możesz ze sobą zabierać swój posiłek, obojętnie czy jesteś w trasie, w pracy, na siłowni czy na wycieczce.

Recenzje klientów

Pojemnik na żywność Czarny - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Pojemnik na żywność Czarny - GymBeam
Etykiety produktów
Nowa
Dystrybutor
28
Kategoria prawna produktu
akcesoria
EAN
8586022211980
Główna kategoria

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Pojemnik na żywność Czarny - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź