Czarne pasy do podnoszenia Big Grip - Harbinger

0%
0% (0)
Producent: Harbinger

Czarne pasy do podnoszenia Big Grip to ekstremalnie wytrzymałe pasy, które dzięki swojej większej długości i szerokości zachowują poprawny chwyt podczas wykonywania ćwiczeń i zapobiegają urazom. Wytrzymała pętla doskonale oplata nadgarstki, przez co zapewnia ochronę i komfort podczas treningu siłowego, trójboju siłowego oraz crossfitu. Jednocześnie przy użyciu pętli możesz z łatwością dopasować rozmiar pasów.

Długoterminowo niedostępny
Szacowana cena 90,03zł

Czarne pasy do podnoszenia Big Grip - wytrzymałe pasy o większej długości i szerokości dla ochrony nadgarstków podczas treningu siłowego, crossfitu lub trójboju siłowego

Czarne pasy do podnoszenia Big Grip to najwytrzymalsze pasy, które zachowują poprawny chwyt w czasie treningu dzięki ich większej długości i szerokości. Ochrona i komfort w jednym są zagwarantowane przez wytrzymałą pętlę, która doskonale oplata nadgarstki. Przy użyciu tej pętli możesz z łatwością dopasować rozmiar pasów podczas treningu siłowego, trójboju siłowego lub crossfitu. Pasy do podnoszenia ponadto doskonale chronią przed urazami i przeciążeniem nadgarstków.

Więcej informacji
Główna kategoria Paski i uchwyty do ciężarów
Wyprodukowany w EU
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu akcesoria
Recenzje klientów Czarne pasy do podnoszenia Big Grip - Harbinger
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Czarne pasy do podnoszenia Big Grip - Harbinger
Twoja ocena
Rozmiar Cena Cena promocyjna W magazynie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź