Kreatyna Tricreatine Malate Pro - ActivLab

0%
0% (0)
Producent: Activlab

Tricreatine Malate Pro to suplement diety przeznaczony do uzupełniania zapasów kreatyny w organizmie w postaci jabłczanu kreatyny. Kreatyna zwiększa wydolność podczas kolejnych serii krótkotrwałych ćwiczeń o dużej intensywności. Przeznaczony jest dla wszystkich sportowców wyczynowych i nieprofesjonalnych, zwłaszcza w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego.

Długoterminowo niedostępny
Przewidywana dostawa: 9 cze 2022
Szacowana cena 59,90zł

Tricreatine Malate Pro - dobrze rozpuszczalny jabłczan kreatyny zwiększający wydajność

Tricreatine Malate Pro to suplement diety przeznaczony do uzupełniania zapasów kreatyny w organizmie w postaci jabłczanu kreatyny. Powstaje w wyniku wiązania monohydratu kreatyny z solą kwasu jabłkowego. Sól kwasu jabłkowego w naturalny sposób uczestniczy w cyklu Krebsa, który odgrywa kluczową rolę w procesie produkcji energii w organizmie. Kreatyna jest powszechnie składnikiem diety człowieka, a jej najbogatszym źródłem jest głównie mięso. Jednak aby przyjąć 5 gram kreatyny, należałoby zjeść około 1,1 kg wołowiny lub 3,4 kg kurczaka.

         

Zwiększenie zapasów kreatyny za pomocą suplementów diety wydaje się wygodniejszą opcją. Kreatyna służy jako źródło do szybkiego odzyskiwania podstawowej cząsteczki energii ATP (trifosforan adenozyny), która jest rozkładana przez komórki w celu wytworzenia energii. Jedną z głównych zalet Tricreatine Malate Pro Creatine jest bardzo dobra rozpuszczalność i stabilność. Może to również oznaczać szybsze wchłanianie i transport do komórek mięśniowych.

        

Kreatyna zwiększa wydolność podczas kolejnych serii krótkotrwałych ćwiczeń o wysokiej intensywności przy dziennym spożyciu 3 gramów kreatyny. Może to być szczególnie korzystne dla sportowców, którzy dążą do zwiększenia siły i szybkości wyników sportowych.

         

Tricreatine Malate Pro i jej zalety

  • zawiera kreatynę w postaci jabłczanu kreatyny
  • dobrze rozpuszczalny i stabilny
  • ma wysoką biodostępność i skuteczność
  • szczególnie nadaje się dla sportowców szybkich i siłowych

        

Skład

95% jabłczan kreatyny (tricreatine malate), wypełniacz - celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca - magnez, kapsułka (żelatyna, barwnik: E171, E172, E104, E127).

 

Rekomendowane spożycie

Spożywać 5 kapsułek przed treningiem.

         

Tabela wartości odżywczych

Wartosci odżywcze5 kaps.
Jabłczan kreatyny 5000 mg
 

Ostrzeżenie

Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w normalnej temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Może zawierać produkty zbożowe zawierające gluten, soję, mleko.

Więcej informacji
Główna kategoria Inne formy kreatyny
Wyprodukowany w EU
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Kategoria prawna produktu suplement diety
Forma kapsułka
Mieszanka mieszanka
Wegański nie
Wegetariański nie
Bez laktozy tak
Bezglutenowy tak
BIO nie
Bez GMO tak
Bez sztucznego słodzika tak
Bez opakowania z tworzywa sztucznego nie
Recenzje klientów Kreatyna Tricreatine Malate Pro - ActivLab
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Kreatyna Tricreatine Malate Pro - ActivLab
Twoja ocena
Kaps Cena Cena promocyjna W magazynie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź