Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Optimum Nutrition ZMA i ZMB

Optimum Nutrition ZMA i ZMB

Optimum Nutrition ZMA i ZMB

ZMA i ZMB od producenta Optimum Nutrition zawierają kompleks minerałów i opatentowaną mieszankę cynku, magnezu i witaminy B6. Są to substancje, których skuteczne działanie zostało udowodnione naukowo i wspierają one regenerację mięśni, ich wzrost i siłę oraz zwiększają poziomy hormonów anabolicznych. ZMA i ZMB wspierają jakość snu, zwiększają poziom testosteronu, siłę i regenerację.

Zobacz więcej

 

 

ZMA wspiera nasz organizm cynkiem, magnezem, witaminą B6, więc substancjami naturalnymi, które są niezbędne dla organizmu sportowca. Działanie tych składników zostało udowodnione naukowo i wspierają one poziom hormonu anabolicznego, jak testosteron. Według badań suplementacja 30 mg cynku i 450 mg magnezu zwiększa poziom testosteronu do 30%.

 

Kolejną zaletą stosowania ZMA, zwłaszcza w czasie stresu, jest poprawa jakości snu. Wielu użytkowników, którzy mają problem ze snem i cierpią na płytkość snu, było zaskoczonych działaniem ZMA i zauważyli poprawę w jakości snu.

 

Cynk jest podstawowym przeciwutleniaczem mineralnym, który stymuluje aktywność wielu enzymów w organizmie. Te enzymy są krytyczne dla wielu reakcji biochemicznych, zwłaszcza syntezy białek i mechanizmów molekularnych, które wspierają regenerację mięśni i ich wzrost.

 

Magnez jest również kluczowym minerałem dla wielu reakcji w organizmie. Jest ważny dla zdrowego funkcjonowania układu krwionośnego i, naturalnie, zdrowia kości. Cynk w połączeniu z magnezem ma wiele zastosowań na polu zdrowia psychicznego i wydolności.

 

Dla kogo jest ZMA?

ZMA jest zalecany dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć lepszą wydolność i przyrost masy mięśniowej. To prawda, że sportowcy często cierpią na niedobór cynku, magnezu i B6, co hamuje ich progres. Skutki niedoboru cynku badano wielokrotnie i skutkuje ono proporcjonalnym pogorszeniem siły mięśni i zdolności do pracy mięśni z jego niedoborem. Produkt ten jest doskonały dla kobiet i mężczyzn bez żadnego ryzyka. Nie ma efektów ubocznych.


 

 

Optimum Nutrition zostało ufundowane w 1986 roku przez braci Tony’ego i Michaela Costel. Bracia biznesmeni zdali sobie sprawę ze swojej szansy na znaczącą poprawę jakości i innowacyjnej wizji rozwoju przemysłu dietetyki sportowej. Marka ON była gotowa, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom. Po 22 latach sukcesów zajmuje miejsce w ścisłej czołówce. Białko 100% Whey Gold było liderem w kategorii produktów białkowych.

 

optimum nutrition gymbeam

Źródła

 

ukryj opis
Opcje zakupów
Kategoria
  Producent
  Tabs
  Forma
  Mieszanka
  Filter by
   • Wegetariański (1)
   • Wegański (1)
   • Bezglutenowy (1)
   • Bez laktozy (1)
   • BIO (1)
   • Bez GMO (1)
   • Bez sztucznego słodzika (1)
   • Bez opakowania z tworzywa sztucznego (1)
   • Bez aspartamu (1)
  1. ZMA - Optimum Nutrition
   Ocena:
   100% (1)
   Cena promocyjna 65,90 zł

  Pozycja 1

  Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.