Recenzje - Whey Mass Gain 3000 g - Megabol | GymBeam.pl Skip to main content

Whey Mass Gain jest kompleksowym, niskotłuszczowym i wysokobiałkowy gainer, który jest uzupełniony zrównoważonym stosunkiem węglowodanów i wybranych witamin. Zawiera koncentrat serwatki, który nadaje mu również korzystny profil aminokwasowy. Wszystko to składa się na skuteczny suplement zwiększający spożycie kalorii, który dzięki białku przyczynia się do wzrostu i utrzymania mięśni. Wśród witamin wyróżnia się witamina B6, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu.

69,90 zł(23,30 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już czwartek 25.06
Szczegóły
Więcej informacji
Recenzje

Whey Mass Gain 3000 g - Megabol

4.2
Średnia z 328 recenzji
(207 recenzji)
(61 recenzji)
(14 recenzji)
(14 recenzji)
(32 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie klientów na temat tego gainera masowego są w przeważającej mierze bardzo pozytywne. Wiele osób podkreśla dobrą mieszalność, przyjemne smaki (zwłaszcza gdy miesza się go z mlekiem) oraz solidne wsparcie apetytu i sytości przy budowaniu masy. Kilku użytkowników wspomina zauważalne zmiany wagi i sylwetki już w ciągu kilku tygodni, często bez problemów żołądkowych. Niewielka część osób zgłasza zbyt słodki lub sztuczny smak, zbrylanie się lub ciężką, obfitą pianę, a mniejszość odczuwa dyskomfort trawienny.

  • Wspaniały smak i aromat
    |
  • Dobra mieszalność
    |
  • Działa przy budowaniu masy
    |
  • Przyjemny z mlekiem
    |
  • Energia i sytość
    |
  • Większość użytkowników zadowolona

Wygenerowano przez AI z 328 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Matei

Zweryfikowany zakup
Jest to białko łatwo przyswajalne, niedrogie i bardzo dobrze się rozpuszczające! Aromat jest cudowny i bardzo mi pomaga! Dla mnie smakuje trochę słodko, ale jeśli podzielisz się porcją, będzie więcej
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Plamen

Zweryfikowany zakup
Smak karmelu: Okropny... STRASZNY, zaraz po otwarciu czuć kwaśny zapach, ale o smaku nie będę się wypowiadał, po prostu zwymiotowałem do ust
Według smaku

Polskie recenzje (19)
Zweryfikowane zakupy (245)
Pozytywnie (281)
Negatywnie (46)
Recenzje w innych krajach (309)
  • Ondřej

    Zweryfikowany zakup

    22.06.2026

    Nie ma czego zarzucić.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ati

    Zweryfikowany zakup

    22.06.2026

    Dobra jakość
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Daniele Fabozzi

    Zweryfikowany zakup

    22.06.2026

    doskonały produkt
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Vlad A.

    Zweryfikowany zakup

    21.06.2026

    Dobra jakość
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • bun

    Zweryfikowany zakup

    20.06.2026

    zdecydowanie z dużą dozą zaufania
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Sebastian

    Zweryfikowany zakup

    20.06.2026

    trzema
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • ivan

    Zweryfikowany zakup

    19.06.2026

    Świetny gust
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • jonny

    Zweryfikowany zakup

    19.06.2026

    Proszę wybaczyć, ale czy może Pan/Pani potwierdzić, co ma to oznaczać? ????????
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • whey

    Zweryfikowany zakup

    19.06.2026

    Bardzo dobry
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Krisztian M.

    Zweryfikowany zakup

    19.06.2026

    Odżywka typu Mass Gainer dobrze się miesza i jest łatwa w przyjmowaniu. Szczególnie nadaje się dla osób, które mają trudności z dostarczeniem odpowiedniej ilości kalorii lub chcą celowo zwiększać swoją masę ciała oraz masę mięśniową. Smak i konsystencja są przyjemne. Ogólnie to dobry produkt na etap budowania formy.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu

Inni wybierają również