Nutrend Termogeniki

Termogeniki od producenta Nutrend to kategoria produktów, która zawiera spalacze tłuszczu o działaniu termogenicznym. Tego typu spalacze tłuszczu zaliczają się do najpopularniejszych suplementów diety pod względem utraty wagi. W związku z tym w ich profilu składników znajdują się sprawdzone związki, takie jak synefryna, kofeina czy ekstrakt z zielonej herbaty (EGCG). Są one często kojarzone z przyspieszeniem metabolizmu i efektywniejszym wykorzystaniem tłuszczu jako źródła energii. Cenione są jednak również za działanie pobudzające. Mogą więc pomóc w utrzymaniu diety czy harmonogramu treningów i w efekcie końcowym doprowadzić do skuteczniejszej utraty wagi 

 Pokaż więcej

Jak działają termogeniczne spalacze tłuszczu i co zawierają?

W tej kategorii możesz znaleźć zarówno suplementy jednoskładnikowe, jak i wieloskładnikowe. Synefryna plasuje się w czołówce najpopularniejszych jednoskładnikowych termogenicznych spalaczy tłuszczu. Związek ten pochodzi z owoców drzewa gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) i ma zdolność do zwiększenia rozkładu tłuszczów na energię. Następnie organizm może wykorzystać tę energię do uprawiania sportu lub innych aktywności fizycznych. Ekstrakt z zielonej herbaty (EGCG) wyróżnia się podobnymi efektami i działa najlepiej w połączeniu z aktywnością fizyczną.

Kolejnym popularnym termogenicznym spalaczem tłuszczu jest kofeina. Dzieje się tak dlatego, że ten najpopularniejszy na świecie stymulant wpływa na adrenalinę i noradrenalinę. Hormony te (katecholaminy) sprzyjają spalaniu tłuszczu, który następnie może być wykorzystany jako źródło energii. Ponadto kofeina jest świetnym sposobem na zwiększenie energii przed ćwiczeniami lub o każdej porze dnia. Dzięki temu będziesz w stanie zapewnić sobie bardziej intensywną i skoncentrowaną wydajność podczas ćwiczeń, co z kolei może pomóc Ci spalić nieco więcej kalorii i zmaksymalizować efekt spalacza tłuszczu.

 

Główną zaletą wieloskładnikowych termogenicznych spalaczy tłuszczu jest to, że łączą w sobie kilka funkcjonalnych składników, które uzupełniają się wzajemnie. Dzięki temu cała mieszanka jest jeszcze bardziej skuteczna. Świetnym przykładem jest spalacz tłuszczu FueBurn, który stanowi połączenie wszystkich zalet synefryny, EGCG i kofeiny. Składniki te wzajemnie się uzupełniają i wykazują synergiczne działanie. Ponadto profil składników tego spalacza tłuszczu obejmuje również kapsaicynę, a także inne biologicznie aktywne składniki, które sprawiają, że jest to idealny kompleksowy suplement. Z jego pomocą możesz spalić więcej kalorii zarówno podczas uprawiania sportu, jak i w czasie wolnym, przyspieszając tym samym proces odchudzania.  

 

Niezależnie od tego, na jaki termogeniczny spalacz tłuszczu się zdecydujesz, zawsze pamiętaj, że najlepiej działa on w połączeniu z aktywnością fizyczną. Oprócz regularnej aktywności fizycznej, podstawą skutecznego odchudzania jest również optymalizacja diety. Stosowanie spalacza tłuszczu sprawi wówczas, że Twoje wysiłki w kierunku zrzucenia zbędnych kilogramów będą znacznie skuteczniejsze i przyspieszą cały proces.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wybrać skuteczny spalacz tłuszczu, koniecznie sprawdź nasz artykuł: Jak wybrać najskuteczniejszy spalacz tłuszczu i jak go stosować?

 Pokaż mniej

Pozycja 1

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (4)
 2. ActivLab (3)
 3. Amix (1)
 4. Nutrend (1)
 5. Applied Nutrition (1)
 6. OstroVit (1)
 7. Stacker2 (1)
 8. The Protein Works (1)
Smak
 1. bez smaku (1)
Kolor
 1. violet (1)
Kapsułki
 1. 60 kaps (1)
Forma
 1. kapsułka (1)
Mieszanka
 1. czysty (1)
Kategoria prawna produktu
FILTRUJ PO
Wegetariański (1)
Wegański (1)
Bez glutenu (1)
Bez laktozy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez sztucznego słodzika (1)
Bez opakowania z tworzywa sztucznego (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Synefryna - Nutrend
  Synefryna - Nutrend
  86%
  86 % (9)
  31,90zł

Pozycja 1