BeastPink Gumy oporowe

Gumy oporowe od producenta BeastPink To kategoria, w której znajdziesz szeroką gamę taśm oporowych i ekspanderów, które można wykorzystywać do treningu całego ciała. Jest wiele taśm oporowych oraz ekspanderów w różnych rozmiarach i z różnym poziomem oporu, spośród których można wybierać i które są idealne do ćwiczenia w domu, parku do treningu na świeżym powietrzu, na siłowni lub nawet podczas podróżowania. Mają także wiele korzyści podczas wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjnych. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani sportowcy na pewno znajdą coś, co przypadnie im do gustu pośród bogatej oferty tych popularnych akcesoriów do fitnessu.

 Pokaż więcej

Jak wybrać odpowiedni poziom oporu taśmy treningowej?

Idealna taśma oporowa powinna odpowiadać twojej aktualnej sile, zdolnościom i poszczególnym ćwiczeniom. Jeśli zaczynasz ćwiczyć, sięgnij po taśmę z mniejszym oporem. Robiąc postępy i stając się silniejszym, możesz stopniowo zwiększać opór. Jednakże podczas używania taśmy oporowej do podciągania się na drążku początkujący mogą skorzystać z większego oporu, aby pomagał im podczas wykonywania ćwiczenia. To mówiąc, jeśli chcesz mieć dobrze dopasowany trening i stopniowo budować siłę, to najlepiej jest mieć dostępne różne rodzaje taśm oraz ekspanderów. 

Rodzaje ekspanderów i taśm oporowych

 • Podstawowe taśmy oporowe uwzględniają Zestaw taśm do ćwiczeń Resistance Band Set, który składa się z wydłużonych, jednowarstwowych taśm z różnymi poziomami oporu. Te taśmy są użyteczne do wyciskania nad głową, wznosów bokiem, bicep curls oraz dopełniają treningi na siłowni, jogi, Pilatesu czy ćwiczenia rehabilitacyjne. Ponadto można je wykorzystywać do wykonywania ćwiczenia dumbbell flyes, wiosłowania i wielu innych ćwiczeń. 
 • Kolejny rodzaj to krótsze taśmy oporowe o kształcie zamkniętego okręgu, często używane do różnych rodzajów wykroków, przysiadów i innych ćwiczeń na nogi. Są także odpowiednie do aktywacyjnych ćwiczeń rozgrzewających, rozciągania się, ćwiczeń rehabilitacyjnych, jogi, Pilatesu oraz treningu siłowego. Jeśli martwisz się, że guma będzie niewygodna w kontakcie z ciałem, to możesz sięgnąć po elastyczne, materiałowe taśmy. Są to tak zwane Booty Bands, które oferują większy opór, dzięki czemu skutecznie skupiają się na mięśniach pośladków i nóg.
 • Dłuższe taśmy oporowe w kształcie zamkniętej pętli można zawiesić na drążku, aby wspierały cię podczas podciągnięć. Mogą być także używane do różnych ćwiczeń z podciągnięciami i skupiać się na różnych grupach mięśni. 
 • Aby zwiększyć intensywność treningów zarówno w domu, jak i na siłowni, ekspandery z uchwytami z łatwością można przymocować i wykorzystać do bardziej wymagającego treningu. Są one najczęściej używane do treningu górnych partii ciała. Te uchwyty można założyć również na stopy, co pozwoli ci na ćwiczenie nóg oraz mięśni pośladków. Jeśli jesteś niepewny, jaki ekspander wybrać, to regulowany zestaw taśm oporowych do wyciskania jest dobrą opcją.

Aby znaleźć inspirację, jak wykorzystywać taśmy oporowe podczas treningów, możesz odnieść się do naszego artykułu: 30 Ćwiczeń na całe ciało z taśmami oporowymi

 Pokaż mniej

Produkty 2

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (21)
 2. Spokey (8)
 3. YAKIMASPORT (7)
 4. Climaqx (3)
 5. BeastPink (2)
 6. MADMAX (1)
Kolor
 1. mix (1)
 2. Mix 1 (1)
 3. Mix 2 (1)
Kategoria prawna produktu
Etykiety produktów
 1. Bestseller (1)
Cena
FILTRUJ PO
 1. Resistance Booty Bands Set - BeastPink
  Zestaw taśm oporowych Booty Band - Beast Pink
  98%
  98 % (13)
  89,90zł
 2. Resistance Band Set - BeastPink
  Zestaw gum oporowych do ćwiczeń - BeastPink
  68%
  68 % (49)
  59,90zł

Produkty 2