MADMAX Rękawice treningowe

Rękawice treningowe od producenta MADMAX to niezbędne akcesorium dla każdego, kto angażuje się w trening siłowy i chce uniknąć odcisków, pęcherzy i innych otarć na dłoniach. Tego typu rękawice najczęściej zakrywają dłonie i dolne części palców, które biorą udział w chwytaniu. W obszarze nadgarstka są też często regulowane, aby zapewnić lepsze dopasowanie podczas ćwiczeń. Jednak ich celem jest nie tylko ochrona dłoni. Rękawiczki pełnią również inne ważne funkcje, takie jak odprowadzanie potu. Zapobiega to ślizganiu się sprzętu sportowego, zapewniając mocniejszy chwyt.

 Pokaż więcej

Jakie rodzaje rękawic znajdziesz w tej kategorii?

 • Damskie i męskie rękawice do podnoszenia ciężarów są używane głównie na siłowni, do ćwiczeń z hantlami, sztangą, na maszynach lub drążku do podciągania. Niezależnie od tego, czy się podciągasz, czy pracujesz nad mięśniami brzucha, pewny chwyt jest niezbędny podczas wykonywania ćwiczeń, a tego typu rękawice mogą w tym pomóc. Co więcej, zazwyczaj posiadają one antypoślizgową powierzchnię i skutecznie odprowadzają pot, dzięki czemu mogą zapewnić jeszcze lepszy chwyt. Może to pomóc w wykonaniu kilku dodatkowych powtórzeń podczas każdej serii.
 • Sportowcy wytrzymałościowi również znajdą tu coś dla siebie. W naszej ofercie dostępne są na przykład rękawiczki Unstoppable pełne, które zapewniają ciepło podczas biegania lub jazdy na rowerze w chłodniejsze dni.
 • Oprócz rękawic do podnoszenia ciężarów, w tej kategorii znajdziesz także nakładki na dłonie. Są one popularnym wyborem wśród osób, które chcą poprawić siłę chwytu, ale nie lubią nosić pełnych rękawic. Nakładki są łatwe do założenia i chronią dłonie oraz dolne części palców. Zawierają również antypoślizgowe podkładki, zapewniające na przykład pewne wyczucie sztangi.

Rękawice różnią się nie tylko tym, czy są bez palców, czy pełne, ale także zastosowanymi materiałami. Do wyboru są rękawice neoprenowe, jak i modele wykonane z mikrofibry, skóry, nylonu, poliestru i innych wytrzymałych materiałów.

 Pokaż mniej

Produkty 6

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (12)
 2. CHIBA (10)
 3. MADMAX (6)
 4. RDX Sports (2)
 5. C.P. Sports (2)
 6. BeastPink (1)
 7. Under Armour (1)
 8. GAIAM (1)
 9. STRIX (1)
Kolor
 1. Czarny (1)
 2. czarny - pomarańczowy (1)
 3. czarny - szary (1)
 4. czarny - różowy (1)
 5. zielony (1)
 6. szary (1)
Rozmiar
 1. S (5)
 2. M (5)
 3. L (5)
 4. XL (4)
 5. XXL (4)
 6. XS (1)
 7. L/XL (1)
Kategoria prawna produktu
Cena
FILTRUJ PO
 1. Fitness gloves Rainbow Pink - MADMAX
  Rękawiczki treningowe Rainbow Pink - MADMAX
  100%
  100 % (3)
  36,90zł
 2. Fitness Gloves Signature - MADMAX
 3. Fitness Gloves Professional Exclusive - MADMAX
  Rękawiczki do ćwiczeń Professional Exclusive - MADMAX
  90%
  90 % (4)
  59,90zł
 4. Fitness rukavice Damasteel - MADMAX
  Rękawiczki treningowe Damasteel - MADMAX
  80%
  80 % (2)
  99,90zł
 5. Fitness rukavice Extreme 2nd Edition - MADMAX
  Rękawiczki Treningowe Extreme 2nd Edition - MADMAX
  60%
  60 % (1)
  89,90zł
 6. Neoprene gloves MAXGRIP Neoprene Wraps - MADMAX

Produkty 6