Pure IsoWhey to wysokiej jakości izolat serwatki z minimalną zawartością 81% białka, niską zawartością tłuszczu, cukru i laktozy. Dzięki temu jest to idealny wybór dla każdego, kto chce skutecznie wspierać wzrost i utrzymanie mięśni.
Pure IsoWhey - GymBeam
4.5Doświadczenia klientów:
Recenzje ogólnie są bardzo pozytywne w przypadku tego bezlaktozowego izolatu białka serwatkowego: większość klientów chwali znakomitą zawartość białka, dobrą rozpuszczalność w shakerze oraz przyjemny smak, taki jak waniliowe lody, słony karmel i czekoladowe z orzechami laskowymi. Wiele osób również podaje dobrą trawienność, brak wzdęć oraz brak nieprzyjemnego smaku mleka. Mniejsza część wspomina o zmianach smaku lub składu między partiami oraz o sporadycznej ziarnistości, zbyt intensywnej słodyczy lub dodatkowej pianie.
- Tolerancja bez laktozy|
- Łatwe mieszanie w shakerze|
- Przyjemny profil smakowy|
- Brak zgłaszanych wzdęć|
- Dobra strawność|
- Wysoka zawartość białka
Wygenerowano przez AI z 800 opinii klientów.
Peter
David Dragomir
laci
Niezweryfikowany zakup15.09.2016
siłownia bardzo mnie ucieszyła włączając to białko do jadłospisu, bo nie toleruję laktozy. Myślę, że składowi nie można nic zarzucić, rozpuszczalność też jest świetna, jest też kremowa, a zapach waniliowy rewelacyjny. To naprawdę najlepszy stosunek ceny do wydajności w tej kategorii białek.Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?Mato
Niezweryfikowany zakup11.09.2016
Szukałem podobnego białka o klarownym składzie (izolat serwatki + aromaty) i znalazłem :) klarowny skład odpowiada mi idealnie, bo nie ufam tym matrycom, które nie wskazują, ile jest którego składnika , też jestem zadowolona z właściwości tego białka. Rozpuszczalność jest wzorowa, ceny nie jest dużo, wanilia jest świetna, czekolada jest w porządku, można wyczuć lekko gorzki posmak izolatu, ale to normalne.Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pure IsoWhey - GymBeam
4.5Doświadczenia klientów:
Recenzje ogólnie są bardzo pozytywne w przypadku tego bezlaktozowego izolatu białka serwatkowego: większość klientów chwali znakomitą zawartość białka, dobrą rozpuszczalność w shakerze oraz przyjemny smak, taki jak waniliowe lody, słony karmel i czekoladowe z orzechami laskowymi. Wiele osób również podaje dobrą trawienność, brak wzdęć oraz brak nieprzyjemnego smaku mleka. Mniejsza część wspomina o zmianach smaku lub składu między partiami oraz o sporadycznej ziarnistości, zbyt intensywnej słodyczy lub dodatkowej pianie.
- Tolerancja bez laktozy|
- Łatwe mieszanie w shakerze|
- Przyjemny profil smakowy|
- Brak zgłaszanych wzdęć|
- Dobra strawność|
- Wysoka zawartość białka
Wygenerowano przez AI z 800 opinii klientów.
Peter
David Dragomir
laci
Niezweryfikowany zakup15.09.2016
siłownia bardzo mnie ucieszyła włączając to białko do jadłospisu, bo nie toleruję laktozy. Myślę, że składowi nie można nic zarzucić, rozpuszczalność też jest świetna, jest też kremowa, a zapach waniliowy rewelacyjny. To naprawdę najlepszy stosunek ceny do wydajności w tej kategorii białek.Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?Mato
Niezweryfikowany zakup11.09.2016
Szukałem podobnego białka o klarownym składzie (izolat serwatki + aromaty) i znalazłem :) klarowny skład odpowiada mi idealnie, bo nie ufam tym matrycom, które nie wskazują, ile jest którego składnika , też jestem zadowolona z właściwości tego białka. Rozpuszczalność jest wzorowa, ceny nie jest dużo, wanilia jest świetna, czekolada jest w porządku, można wyczuć lekko gorzki posmak izolatu, ale to normalne.Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Inni wybierają również




