Recenzje - Pure IsoWhey - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Pure IsoWhey to wysokiej jakości izolat serwatki z minimalną zawartością 81% białka, niską zawartością tłuszczu, cukru i laktozy. Dzięki temu jest to idealny wybór dla każdego, kto chce skutecznie wspierać wzrost i utrzymanie mięśni.

169,90 zł(169,90 zł/ kg)
Darmowa dostawa
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Pure IsoWhey - GymBeam

4.5
Średnia z 800 recenzji
(596 recenzji)
(85 recenzji)
(41 recenzji)
(23 recenzje)
(55 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Recenzje ogólnie są bardzo pozytywne w przypadku tego bezlaktozowego izolatu białka serwatkowego: większość klientów chwali znakomitą zawartość białka, dobrą rozpuszczalność w shakerze oraz przyjemny smak, taki jak waniliowe lody, słony karmel i czekoladowe z orzechami laskowymi. Wiele osób również podaje dobrą trawienność, brak wzdęć oraz brak nieprzyjemnego smaku mleka. Mniejsza część wspomina o zmianach smaku lub składu między partiami oraz o sporadycznej ziarnistości, zbyt intensywnej słodyczy lub dodatkowej pianie.

  • Tolerancja bez laktozy
    |
  • Łatwe mieszanie w shakerze
    |
  • Przyjemny profil smakowy
    |
  • Brak zgłaszanych wzdęć
    |
  • Dobra strawność
    |
  • Wysoka zawartość białka

Wygenerowano przez AI z 800 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Peter

Zweryfikowany zakup
Wiele komentarzy dotyczy smaku i rozpuszczalności, a do tego nie pieni się ani tu, ani tam. Jak zmiksujesz białko w klasycznym shakerze, to absolutnie żaden problem, nie wiem, ci współcześni „fajni
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

David Dragomir

Zweryfikowany zakup
Miałeś doskonały produkt, dopóki nie zdecydowałeś się go zepsuć. Właściwie to zrób kapustę. Wiele aspektów ulega zmianie na etykiecie, począwszy od faktu, że nie zawiera już laktozy, po brak
Według smaku

Polskie recenzje (23)
Zweryfikowane zakupy (563)
Pozytywnie (714)
Negatywnie (78)
Recenzje w innych krajach (777)
  • laci

    Niezweryfikowany zakup

    15.09.2016

    siłownia bardzo mnie ucieszyła włączając to białko do jadłospisu, bo nie toleruję laktozy. Myślę, że składowi nie można nic zarzucić, rozpuszczalność też jest świetna, jest też kremowa, a zapach waniliowy rewelacyjny. To naprawdę najlepszy stosunek ceny do wydajności w tej kategorii białek.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Mato

    Niezweryfikowany zakup

    11.09.2016

    Szukałem podobnego białka o klarownym składzie (izolat serwatki + aromaty) i znalazłem :) klarowny skład odpowiada mi idealnie, bo nie ufam tym matrycom, które nie wskazują, ile jest którego składnika , też jestem zadowolona z właściwości tego białka. Rozpuszczalność jest wzorowa, ceny nie jest dużo, wanilia jest świetna, czekolada jest w porządku, można wyczuć lekko gorzki posmak izolatu, ale to normalne.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również