Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Potas - GymBeam

Producent: GymBeam
Ocena:
77 %

Potas to niezbędny do życia minerał i suplement diety, który poprawia pracę układu nerwowego i obniża ciśnienie krwi. Ma również korzystny wpływ na kondycję komórek nerwowych i ich interakcje z komórkami mięśniowymi.


Na stanie
Cena promocyjna   12,50 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Potas - minerał, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego oraz obniża ciśnienie krwi

Potas jest niezbędnym do życia minerałem, należącym do grupy tzw. metali alkalicznych. Jego największe źródło stanowią owoce i warzywa, jednak można go również spożywać w formie suplementu diety, ponieważ w pełni pokrywa dzienne zapotrzebowanie na ten składnik. Potas korzystnie wpływa na kondycję komórek nerwowych i ich  interakcje z komórkami mięśniowymi. Jeśli masz skoki ciśnienia, potas może okazać się bardzo pomocny. Jednocześnie bierze udział w spalaniu węglowodanów i przekształcaniu glukozy we krwi w glikogen oraz stymuluje wydzielanie insuliny. Osoby aktywnie fizycznie z pewnością docenią fakt, że pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, co może być korzystne zwłaszcza podczas sesji treningowej. Można go także przyjmować profilaktycznie, aby ustrzec się przed zawałem i chorobami serca. Potas pomaga utrzymać odpowiednie pH organizmu i zachować zdrową skórę, wpływa też na prawidłową pracę nerek, co sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu.

Potas - GymBeam

 

Potas i jego korzyści

  • jedna kapsułka zawiera do 99 mg potasu
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • obniża ciśnienie krwi
  • wpomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
  • zwiększa sprawność fizyczną
  • można go przyjmować profilaktycznie, aby ustrzec się przed zawałem i chorobami serca
  • bierze udział w spalaniu węglowodanów
  • stymuluje wydzielanie insuliny
  • pomaga utrzymać odpowiednie pH organizmu
  • wpływa na prawidłową pracę nerek

 

Składniki

Potas (glukonian potasu), stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, składniki otoczki (żelatyna, glicerol, woda oczyszczona).

 

Dawkowanie

Zalecana dawka to 1-2 kapsułki dziennie.

 

Wartości odżywcze

Wartości odżywcze1 kapsułka
Potas (glukonian potasu)99 mg

 

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Powinien być przechowywany w suchym, niedostępnym dla dzieci, miejscu w temperaturze 25°C. Należy go chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie jest zalecany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania lub przechowywania produktu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Potas (glukonian potasu), stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, składniki otoczki (żelatyna, glicerol, woda oczyszczona).

Recenzje klientów

Potas - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Potas - GymBeam
Zapytania od klientów

Potas - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź