Podgrzewacz bezpłomieniowy ZESTAW + Torebka strunowa - Adventure Menu

0%
0% (0)
Producent: Adventure Menu

Podgrzewacz bezpłomieniowy ZESTAW + Torebka strunowa to zestaw narzędzi, które mogą być użyte do przygotowania gorących posiłków w zaledwie kilka minut bez użycia ognia lub kuchenki. Reakcja egzotermiczna, która wymaga bezpłomieniowego podgrzewacza i wody zachodzi w torebce strunowej. W ten sposób powstaje ciepło wystarczające do podgrzania posiłku Adventure Menu. Dzięki temu możesz delektować się pysznymi i ciepłymi posiłkami, a co więcej, używać podgrzewacza nawet w chłodne dni. Ten zestaw jest po prostu idealny dla turystów, którzy chcą dobrze zjeść w każdą pogodę.

Brak w magazynie
Szacowana cena 45,90zł

Podgrzewacz bezpłomieniowy ZESTAW + Torebka strunowa - zestaw narzędzi do przygotowania ciepłych posiłków nawet w chłodne dni bez użycia ognia czy kuchenki

Podgrzewacz bezpłomieniowy ZESTAW + Torebka strunowa to bardzo praktyczny zestaw narzędzi, dzięki któremu możesz delektować się ciepłym posiłkiem nawet na najwyższych szczytach górskich. Nie potrzebujesz nawet ognia ani kuchenki. Wystarczy praktyczna torebka strunowa, w której umieścisz bezpłomieniowy podgrzewacz i w razie potrzeby dodasz wody. To zapoczątkuje reakcję egzotermiczną, która ugotuje posiłek Adventure Menu. Dużą zaletą jest to, że możesz cieszyć się posiłkiem nawet z partnerem, bez konieczności dzielenia się swoją porcją. Jeden bezpłomieniowy podgrzewacz pozwala na przygotowanie dwóch dużych posiłków. 

            

Czas podgrzewania w torebce strunowej zmienia się w zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy. Wysterylizowane danie jest podgrzewane w ciągu około 12 minut. Z drugiej strony, wysuszona mieszanka będzie gotowa w 20 minut ze względu na dodaną ilość wody. Torebka strunowa jest niezwykle trwała i może być wielokrotnie używana. Możesz w niej stopniowo podgrzewać nawet kilkadziesiąt posiłków. Dlatego torebka strunowa dostępna jest w zestawie z 5 bezpłomieniowymi podgrzewaczami. Dzięki temu kompletny zestaw posłuży Ci podczas wielu wędrówek czy biwaków. Jeśli chcesz przygotować ciepły posiłek w chłodne dni, zalecamy umieszczenie torebki na plecaku lub ubraniu, aby ciepło nie rozchodziło się po ziemi. Po wszystkim możesz delektować się wysokiej jakości ciepłym posiłkiem, który rozgrzeje Cię i dostarczy energii na dalsze wędrówki.     

                  

Zalety Podgrzewacza bezpłomieniowego ZESTAW + Torebka strunowa

 • praktyczny zestaw składający się z torebki strunowej i 5 jednorazowych bezpłomieniowych podgrzewaczy o wadze 60 g
 • torebka strunowa może być wielokrotnie używana
 • zapewnia ciepły posiłek nawet przy niskich temperaturach i wysoko w górach
 • nie wymaga użycia ognia ani kuchenki
 • wykorzystuje reakcję egzotermiczną do podgrzewania żywności
 • idealny na dłuższe wędrówki lub biwakowanie

           

Zalecane spożycie

Bezpłomieniowy podgrzewacz 60 g jest odpowiedni dla 2x400g posiłków głównych lub 4x200 - 250g posiłków. Można go używać tylko z dedykowaną torebką strunową, która służy jako piekarnik, w którym odbywa się proces podgrzewania.

              

Jak działa torebka strunowa z bezpłomieniowym podgrzewaczem? 

 1. Przygotuj torebkę strunową, bezpłomieniowy podgrzewacz oraz posiłek Adventure Menu. 
 2. Wyjmij z opakowania bezpłomieniowy podgrzewacz i umieść go na dnie torebki strunowej. Nie wyrzucaj opakowania, będzie Ci jeszcze potrzebne. 
 3. W przypadku, gdy przygotowujesz sterylne danie, włóż je bezpośrednio do torebki strunowej. Suszona mieszanka wymaga zalania ją wskazaną ilością wody, zamknięcia i dopiero wtedy umieszczenia w torebce strunowej. 
 4. Użyj opakowania bezpłomieniowego podgrzewacza jako miarki. Wlej wodę do wskazanej linii, a następnie wlej odmierzoną ilość do torebki strunowej. Zamknij ją dokładnie, aby mogła zajść reakcja egzotermiczna. 
 5. W przypadku podgrzewania wysterylizowanego naczynia należy odczekać około 12 minut. W przypadku suszonej mieszanki może to trwać do 20 minut ze względu na dodaną ilość wody. 
 6. Po upływie określonego czasu otwórz torebkę strunową i wyjmij swój posiłek. Posiłek będzie prawdopodobnie cieplejszy na dnie, więc dokładnie go wymieszaj.
 7. Przygotowanie zakończone. Delektuj się ciepłym i pysznym posiłkiem.    
Więcej informacji
EAN 8595648620038
HS kod 28259019: --- Ostatné
Dystrybutor Koubkova 399/10, 120 00 Praha 2, Česká republika
Waga netto 0.33 kg
Ilość sztuk w opakowaniu 1 szt.
Waga brutto 0.36 kg
Wyprodukowany w EU
Kategoria prawna produktu akcesoria
Główna kategoria Pozostałe popularne kategorie
Inne kategorie Pozostałe kategorie

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Recenzje klientów Podgrzewacz bezpłomieniowy ZESTAW + Torebka strunowa - Adventure Menu
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Podgrzewacz bezpłomieniowy ZESTAW + Torebka strunowa - Adventure Menu
Twoja ocena
Opakowanie (g) Cena Na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź