MADMAX Pasy do ćwiczeń

Pasy do ćwiczeń od producenta MADMAX to kategoria, która oferuje zróżnicowany wybór pasów do podnoszenia ciężarów zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, bez względu na to, czy ćwiczą już od jakiegoś czasu, czy dopiero zaczynają. Te pasy są szczególnie przydatne podczas sesji podnoszenia dużych ciężarów na siłowni. Pomagają wzmocnić mięśnie “core”, wspierając poprawną technikę i zmniejszając ryzyko urazów. Ponadto ułatwiają podnoszenie większych ciężarów. Są często używane w podnoszeniu ciężarów, trójboju siłowym, na treningach CrossFit i regularnych treningach na siłowni.  Są szczególnie przydatne do różnych ćwiczeń, takich jak przysiady, martwy ciąg, wyciskanie i inne ćwiczenia siłowe, w których stabilizacja mięśni “core” jest kluczowa. W tej kategorii znajdziesz również pasy fitness dla zwiększenia obciążenia lub pasy neoprenowe.

 Pokaż więcej

Jak wybrać pas do podnoszenia ciężarów?

Wybierz pas na podstawie przeznaczenia i osobistych preferencji. Możesz wybierać spośród różnych materiałów i typów zapięcia. Możesz wybierać spośród różnych materiałów i typów zapięcia. 

 1. Pasy z zapięciem na zamek: umożliwiają precyzyjne dopasowanie do rozmiaru talii.
 2. Pasy z klamrą: są zapinane klasyczną klamrą od paska z kolcami lub klipsami szybkiego uwalniania. Możesz wybierać spomiędzy pasów z syntetycznej skóry lub skóry licowej, które zapewniają maksymalną wytrzymałość. 
 3. Pas do ćwiczeń Dip Belt: to pas wyposażony w stalowy łańcuch do zawieszania ciężarków, takich jak talerze lub odważniki kettlebell, dzięki czemu ćwiczenia takie jak podciąganie na drążku lub pompki na drążkach równoległych stają się większym wyzwaniem.
 4. Neoprenowe pasy lędźwiowe: utrzymują ciepło w dolnej części pleców i chronią je przed przeciążeniem.

Jakie są zalety pasa do podnoszenia ciężarów?

Pas do podnoszenia ciężarów lub trójboju siłowego to praktyczne narzędzie wzmacniające mięśnie “core”. Pomaga stabilizować kręgosłup, zwiększając bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń. Dodatkowo wspiera w prawidłowym oddychaniu brzuchem, co jest kluczowe dla aktywowania głębokiego systemu stabilizującego kręgosłupa (DSS). Wszystko to wspiera osiąganie poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. W rezultacie może być łatwiej podnosić większe ciężary lub wykonywać więcej powtórzeń w przysiadach, martwym ciągu i innych ćwiczeniach siłowych. Być może osiągniesz nawet nowy personalny rekord!  

Jeśli nie interesują cię tradycyjne pasy, to oferujemy także damskie pasy fitness z unikatowym designem.

 Pokaż mniej

Produkty 6

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (13)
 2. MADMAX (6)
 3. CHIBA (4)
 4. Climaqx (4)
 5. C.P. Sports (4)
 6. RDX Sports (3)
Kolor
 1. Czarny (3)
 2. niebieski (1)
 3. brązowy (1)
 4. różowy kamuflaż (1)
Rozmiar
 1. L (5)
 2. M (4)
 3. XL (4)
 4. XXL (4)
 5. S (3)
Kategoria prawna produktu
Cena
FILTRUJ PO
 1. Full Leather Chocolate Brown - MADMAX
  Skórzany pas do ćwiczeń brązowy - MADMAX
  100%
  100 % (5)
  119,90zł
 2. Fitness opasok Suede Single Prong Belt - MADMAX
  Zamszowy Pas Treningowy z Jedną Klamrą - MADMAX
  100%
  100 % (4)
  129,90zł
 3. Fitness opasok Full Leather Black - MADMAX
 4. Slimming Neoprene Belt Black - MADMAX
  Wyszczuplający Pas Neoprenowy Czarny - MADMAX
  20%
  20 % (2)
  119,90zł
 5. Fitness opasok Extreme - MADMAX
  Pas Treningowy Extreme - MADMAX
  90%
  90 % (2)
  99,90zł
 6. Women's fitness belt WMN Conform Pink - MADMAX

Produkty 6