Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nutrex to amerykańska marka ufundowana w 202 roku, która nie jest obecna na europejskim rynku przez długi czas, ale w krótkim czasie zbudowała bardzo dobrą reputację i jest znana za ich wysokiej jakości, niezwykle skuteczne suplementy. Są one zalecane kulturystom, osobom trenującym sporty siłowe, fitness, powerlifting i wszelkiego rodzaju sztuki walki. Nutrex Research powstało, aby wprowadzić na rynek rewolucyjne i niezwykle skuteczne produkty wysokiej jakości. Ich produkty są poparte wieloletnimi badaniami i testami. Nutrex jako pierwszy na rynku wprowadził suplementy diety w formie płynnych kapsułek, które zapewniają szybkie wchłanianie zawartych substancji i lepsze rezultaty. Zaczęło się od snu, a następnie idea przerodziła się w godny podziwu sukces. Ciężka praca i jakościowe suplementy pozwolimy Nutrex na stanie się główną siłą w przemyśle suplementów diety. Podczas przemowy ceremonialnej, Prezes Nutrex Jens Ingenohl powiedział: Kiedy ludzie patrzą na ten budynek, ciężko im wyobrazić sobie trudności, jakie pokonać musieli założyciele w pierwszych kilku latach. Przejście tego procesu od samego początku uczy wartości sukcesu i rozwoju.

 

 

nutrex

 

Najbardziej znane produkty

Marka jest znana ze swoich produktów w kapsułkach, jak seria spalaczy tłuszczu Lipo 6, która obecnie jest dostępna w kilku wersjach i jest najlepiej sprzedającym się spalaczem tłuszczu na świecie. Najlepiej z całej linii sprzedaje się standardowy Lipo 6, który był nagradzany przez bodybuilding.com przez 8 lat z rzędu jako najlepszy spalacz tłuszczu na świecie. Linia zawiera również nieco droższy spalacz tłuszczu Lipo 6 black, który jest uważany za najsilniejszy spalacz tłuszczu na rynku i jest również bardzo popularny. Marka jest również znana za jej skuteczny alternatywny suplement sterydowy, Anabol 5 w kapsułkach. Jest to także jeden z ich najlepiej sprzedających się suplementów.

 

Źródła

 

Czy jesteś zainteresowany/a produktami tej marki?

 

 1. Lipo 6 Black 120 kaps - Nutrex
  Ocena:
  81% (43)
  Cena promocyjna   94,99 zł
 2. Lipo 6 Black Ultra Concentrate 60 kaps - Nutrex
  Ocena:
  81% (26)
  Cena promocyjna   75,50 zł
 3. Lipo 6 Black Hers - Nutrex
  Ocena:
  84% (14)
  Cena promocyjna   104,90 zł
 4. Hemo Rage Black Ultra Concentrate 252 g - Nutrex
  Ocena:
  55% (19)
  Długi termin niedostępny
 5. Lipo 6 CLA - Nutrex
  Ocena:
  95% (4)
  Długi termin niedostępny
 6. Anabol 5 Black 120 tab - Nutrex
  Ocena:
  90% (18)
  Brak w magazynie
 7. T-UP Black 120 kaps - Nutrex
  Ocena:
  100% (2)
  Brak w magazynie
 8. Creatine Drive Black - Nutrex
  Ocena:
  100% (1)
  Długi termin niedostępny
 9. BCAA Drive - Nutrex
  Ocena:
  0% (0)
  Brak w magazynie