Nutrend L-Karnityna

L-Karnityna od producenta Nutrend to kategoria produktów zawierających L-karnitynę, która jest bardzo popularnym spalaczem tłuszczu. Jest to najczęściej stosowana forma karnityny, będącej naturalnym składnikiem ludzkiego organizmu. Substancja ta działa jako nośnik kwasów tłuszczowych (tłuszczów), które przenosi do mitochondriów i przekształca je w energię potrzebną dla komórek organizmu. Tak przekształcona energia jest wykorzystywana przez organizm do ruchu, co może prowadzić do bardziej efektywnego i intensywnego spalania tłuszczu. Efekt ten jest potęgowany przez ćwiczenia fizyczne. L-karnityna jest więc powszechnie stosowana do wspomagania utraty wagi i wzmocnienia ciała

Co więcej, L-karnityna jest również popularnym nootropikiem. Są to substancje stosowane w celu wspierania funkcji poznawczych, takich jak pamięć i koncentracja, dzięki czemu idealnie nadają się dla studentów, menedżerów, kreatywnych profesjonalistów i innych osób, które chcą wspomagać funkcjonowanie mózgu. Do tego celu najczęściej wykorzystywana jest acetylo l-karnityna. Ta forma karnityny jest łatwiej przenoszona do mózgu, gdzie zwiększa produkcję energii.

 Pokaż więcej

Jak stosować L-karnitynę? 

L-karnityna jest najczęściej dostępna w postaci tabletek lub płynnego koncentratu, który wystarczy wymieszać z wodą i wypić przed lub w trakcie treningu. Innym szybkim sposobem przyjmowania L-karnityny jest bardzo praktyczny shot bądź szybko rozpuszczalne tabletki musujące. Możesz również zdecydować się na acetylo l-karnitynę w kapsułkach, która charakteryzuje się wysokim poziomem przyswajalności w organizmie.

Kiedy najlepiej przyjmować L-karnitynę? 

W celu lepszej utraty wagi najlepiej przyjmować L-karnitynę przed lub podczas ćwiczeń. Z drugiej strony, jeśli chcesz zwiększyć aktywność mózgu, możesz ją stosować w dowolnym momencie w ciągu dnia. Według badań, idealna porcja mieści się w przedziale od 1 do 4 g. Najczęściej przyjmowana dawka wynosi około 2 g. 

 Pokaż mniej

Pozycja 1

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (6)
 2. ActivLab (4)
 3. Megabol (1)
 4. Nutrend (1)
 5. ProSupps (1)
 6. OstroVit (1)
 7. NOW Foods (1)
 8. Mammut Nutrition (1)
Smak
 1. wiśnia (1)
 2. cytrynowy (1)
 3. pomarańczowy (1)
Opakowanie (ml)
 1. 1000 ml (1)
Forma
 1. płyn (1)
Mieszanka
 1. czysty (1)
Kategoria prawna produktu
FILTRUJ PO
Wegetariański (1)
Wegański (1)
Bez glutenu (1)
Bez laktozy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez sztucznego słodzika (1)
Bez opakowania z tworzywa sztucznego (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Nutrend Carnitine 100000 1000 ml
  Carnitine 100000 - Nutrend
  97%
  97 % (16)
  79,90zł

Pozycja 1