Recenzje - Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Just Whey to wieloskładnikowe białko serwatkowe wyprodukowane z mleka krów karmionych trawą wzbogacone o wybrane witaminy, minerały i enzymy trawienne. Zawiera funkcjonalne połączenie koncentratu, izolatu i hydrolizatu serwatki. W zależności od smaku, może pochwalić się nawet 76% zawartością białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz prawidłowego stanu kości.

141,90 zł(141,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już piątek 26.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam

4.7
Średnia z 6375 recenzji
(5306 recenzji)
(587 recenzji)
(172 recenzje)
(87 recenzji)
(191 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Wiele opinii chwali Just Whey za świetny, niezbyt słodki smak (zwłaszcza milkshake czekoladowy, wanilię i słony karmel), doskonałą rozpuszczalność bez grudek oraz gładką, kremową konsystencję w wodzie lub mleku. Wielu użytkowników zgłasza dobrą trawienność, uczucie lekkości z mniejszym wzdęciem oraz widoczne efekty po tygodniach. Mniejsza część wskazuje sporadyczne zmiany smaku lub problemy z rozpuszczalnością, a także ma obawy dotyczące przejrzystości dotyczącej substancji słodzących (stevia plus sukraloza) i preferencji co do składu.

  • Doskonała rozpuszczalność
    |
  • Świetny niezbyt słodki smak
    |
  • Gładka, kremowa konsystencja
    |
  • Dobra trawienność
    |
  • Widoczne efekty treningu
    |
  • Wiele wariantów smakowych

Wygenerowano przez AI z 6375 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

MJ

Zweryfikowany zakup
Białko Just Whey ma absolutnie pyszny smak, dobrze się tłucze i nie grudkuje, a rezultaty są widoczne nawet po około miesiącu stosowania. Absolutna satysfakcja.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Iulian

Zweryfikowany zakup
Próbowałem smaków czekoladowych (tani smak kakaowy), solonego karmelu (prawie bez smaku) i tam, gdzie miałem największe oczekiwania w stosunku do białej czekolady z kokosem. Obrzydliwe, nie mogę nawet
Według smaku

Polskie recenzje (293)
Zweryfikowane zakupy (5581)
Pozytywnie (6021)
Negatywnie (309)
Recenzje w innych krajach (6082)
  • Domíno

    Zweryfikowany zakup

    7.03.2025

    Smak: lody waniliowe
    Ma doskonały smak, dobrze się rozpuszcza i ma wysokiej jakości skład. Idealny po treningu. Polecam!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Giannis ef.

    Niezweryfikowany zakup

    6.03.2025

    Smak: lody waniliowe
    Dobry smak,
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • sara

    Zweryfikowany zakup

    6.03.2025

    Smak: lody waniliowe, słony karmel
    Smak lodów waniliowych jest dobry, ale białko jest bardziej wodniste niż kremowe. Wcześniej jadłem solony karmel i smakował świetnie. Konsystencja była również lepsza... ale w porównaniu do poprzednich lat, kiedy nie był wodnisty... niestety, wraz ze wzrostem ceny, jakość nie wzrasta, wręcz przeciwnie, spada.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Paweł

    Zweryfikowany zakup

    6.03.2025

    Smak: lody waniliowe
    Bardzo dobre białko, dobrze rozpuszczalne w wodzie oraz mleku. Smak jak dla mnie super.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Zsuzsa

    Zweryfikowany zakup

    6.03.2025

    Smak: bez smaku
    Jedno z najlepszych białek, jakie próbowałem w tym przedziale cenowym. Jest łatwy do strawienia, przynajmniej u mnie jak dotąd nie sprawiał żadnych problemów, mogę mówić jedynie o jego pozytywnych efektach. Wersje smakowe mi nie odpowiadają, ale na szczęście jest też wersja bezsmakowa, bez słodzików, i zawsze ją zamawiam.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • geodas

    Niezweryfikowany zakup

    5.03.2025

    Po tygodniu stosowania byłam w szoku, gdy zobaczyłam smak białej czekolady z orzechami włoskimi, ale nagle smak zaczął się pogarszać i robić się kwaśny... Mam okres i jestem zmuszona pić go z mlekiem... właściwie to nie nadaje się nawet do picia z wodą... białko jest nie do przyjęcia!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Маргарита

    Niezweryfikowany zakup

    5.03.2025

    Świetny smak i konsystencja, doskonały stosunek jakości do ceny
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Josef

    Niezweryfikowany zakup

    4.03.2025

    Było dobre po treningu, zawsze piłem je z wodą, pomogło mi to w osiągnięciu wyników
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Piotr

    Niezweryfikowany zakup

    4.03.2025

    Smak: czekoladowy koktajl mleczny, lody waniliowe, słony karmel, jogurt jagodowy
    Bardzo dobre białeczko. Smak lodów calipso cudo.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Alexandru

    Zweryfikowany zakup

    4.03.2025

    Smak: lody waniliowe
    Zużyłam już trzeci słoik i mogę powiedzieć, że to mój ulubiony odżywka białkowa. Zamówiłam wersję z lodami waniliowymi i w połączeniu z mlekiem jest super. Rozpuszcza się całkiem dobrze w mleku, wystarczy kilka ruchów dłonią. Zarówno ja, jak i mój brat jesteśmy zadowoleni. Może w przyszłości spróbuję innych smaków.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również