Recenzje - Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Just Whey to wieloskładnikowe białko serwatkowe wyprodukowane z mleka krów karmionych trawą wzbogacone o wybrane witaminy, minerały i enzymy trawienne. Zawiera funkcjonalne połączenie koncentratu, izolatu i hydrolizatu serwatki. W zależności od smaku, może pochwalić się nawet 76% zawartością białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz prawidłowego stanu kości.

141,90 zł(141,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już wtorek 23.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam

4.7
Średnia z 6313 recenzji
(5249 recenzji)
(583 recenzje)
(172 recenzje)
(87 recenzji)
(190 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Wiele opinii chwali Just Whey za świetny, niezbyt słodki smak (zwłaszcza milkshake czekoladowy, wanilię i słony karmel), doskonałą rozpuszczalność bez grudek oraz gładką, kremową konsystencję w wodzie lub mleku. Wielu użytkowników zgłasza dobrą trawienność, uczucie lekkości z mniejszym wzdęciem oraz widoczne efekty po tygodniach. Mniejsza część wskazuje sporadyczne zmiany smaku lub problemy z rozpuszczalnością, a także ma obawy dotyczące przejrzystości dotyczącej substancji słodzących (stevia plus sukraloza) i preferencji co do składu.

  • Doskonała rozpuszczalność
    |
  • Świetny niezbyt słodki smak
    |
  • Gładka, kremowa konsystencja
    |
  • Dobra trawienność
    |
  • Widoczne efekty treningu
    |
  • Wiele wariantów smakowych

Wygenerowano przez AI z 6313 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

MJ

Zweryfikowany zakup
Białko Just Whey ma absolutnie pyszny smak, dobrze się tłucze i nie grudkuje, a rezultaty są widoczne nawet po około miesiącu stosowania. Absolutna satysfakcja.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Iulian

Zweryfikowany zakup
Próbowałem smaków czekoladowych (tani smak kakaowy), solonego karmelu (prawie bez smaku) i tam, gdzie miałem największe oczekiwania w stosunku do białej czekolady z kokosem. Obrzydliwe, nie mogę nawet
Polskie recenzje (288)
Zweryfikowane zakupy (5564)
Pozytywnie (6004)
Negatywnie (309)
Recenzje w innych krajach (6025)
  • Nektarkats

    Zweryfikowany zakup

    3.03.2026

    ..
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Doris

    Zweryfikowany zakup

    3.03.2026

    Komukolwiek poleciłam ten białko, zgodził się ze mną, że oprócz doskonałej jakości, smak jest również świetny. W końcu istnieje białko, które nie powoduje wzdęć i trądziku na twarzy. Uwielbiam 10/10!!!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Reydn

    Zweryfikowany zakup

    3.03.2026

    Smak czekoladowego milkshake'a jest luksusowy
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Horia

    Zweryfikowany zakup

    2.03.2026

    To jest dobry produkt. Polecam.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Mrs. Angelina ~

    Zweryfikowany zakup

    1.03.2026

    Polecam ciepło białko od GymBeam, ma super formę oraz smak. Osobiście posiadam smak cookies & cream i jest na prawdę bardzo kremowe - Co dla mnie jest za nad to oraz niestety tych ciasteczek aż tak jak tego kremowego smaku nie czuć, ale jeśli ktoś jest fanem bardzo mocno kremowych/mlecznych rzeczy to bardzo polecam ????
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • marco

    Zweryfikowany zakup

    27.02.2026

    Smak: kokos biała czekolada
    powodują wymioty
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • ANDRA

    Zweryfikowany zakup

    27.02.2026

    Używam tego białka w proszku od ponad 4 lat, testowałem inne, ale zawsze do niego wracam. Smak słonego karmelu jest boski, rozpuszcza się bardzo szybko, bez grudek.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Tatiana

    Zweryfikowany zakup

    27.02.2026

    Smak: czekoladowy koktajl mleczny
    pierwszy raz w życiu, kiedy spróbowałam białka, to było to, po zużyciu spróbowałam innych słowackich marek sprzedających białko i muszę powiedzieć, że nie dorównują temu. doskonały smak, kto lubi słodkie czekoladowe mleko, będzie zadowolony, 10/10 ????
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Animal

    Zweryfikowany zakup

    26.02.2026

    Jeden z najlepszych białek serwatkowych, jakie próbowałem, używam go od wielu lat, nie nudzi się i bardzo dobrze się wchłania, nie obciąża zbytnio układu pokarmowego.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Radu

    Zweryfikowany zakup

    26.02.2026

    Używam JUST WHEY od GymBeam od około 4 lat i mogę szczerze powiedzieć, że pozostało moim podstawowym białkiem. ???? Dla mnie bardzo ważny jest smak i fakt, że szybko się rozpuszcza – nie tworzy grudek i nie ma tej ciężkiej tekstury, którą spotkałem w innych białkach. Używam go głównie po treningach, ale czasami dodaję go również do owsianki, naleśników lub smoothie. To, co cenię najbardziej, to fakt, że pomaga mi w regeneracji mięśni i utrzymaniu masy mięśniowej, zwłaszcza w okresach, gdy mam bardziej intensywne treningi lub jestem na deficycie kalorycznym. Nie powoduje u mnie dyskomfortu trawiennego, co dla mnie jest dużym plusem. Po 4 latach stałego użytkowania mogę powiedzieć, że jest to produkt, na którym mogę polegać i który polecam z pełnym przekonaniem. ????
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również