Recenzje - Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Just Whey to wieloskładnikowe białko serwatkowe wyprodukowane z mleka krów karmionych trawą wzbogacone o wybrane witaminy, minerały i enzymy trawienne. Zawiera funkcjonalne połączenie koncentratu, izolatu i hydrolizatu serwatki. W zależności od smaku, może pochwalić się nawet 76% zawartością białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz prawidłowego stanu kości.

141,90 zł(141,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już piątek 26.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam

4.7
Średnia z 6382 recenzje
(5312 recenzji)
(588 recenzji)
(172 recenzje)
(87 recenzji)
(191 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Wiele opinii chwali Just Whey za świetny, niezbyt słodki smak (zwłaszcza milkshake czekoladowy, wanilię i słony karmel), doskonałą rozpuszczalność bez grudek oraz gładką, kremową konsystencję w wodzie lub mleku. Wielu użytkowników zgłasza dobrą trawienność, uczucie lekkości z mniejszym wzdęciem oraz widoczne efekty po tygodniach. Mniejsza część wskazuje sporadyczne zmiany smaku lub problemy z rozpuszczalnością, a także ma obawy dotyczące przejrzystości dotyczącej substancji słodzących (stevia plus sukraloza) i preferencji co do składu.

  • Doskonała rozpuszczalność
    |
  • Świetny niezbyt słodki smak
    |
  • Gładka, kremowa konsystencja
    |
  • Dobra trawienność
    |
  • Widoczne efekty treningu
    |
  • Wiele wariantów smakowych

Wygenerowano przez AI z 6382 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

MJ

Zweryfikowany zakup
Białko Just Whey ma absolutnie pyszny smak, dobrze się tłucze i nie grudkuje, a rezultaty są widoczne nawet po około miesiącu stosowania. Absolutna satysfakcja.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Iulian

Zweryfikowany zakup
Próbowałem smaków czekoladowych (tani smak kakaowy), solonego karmelu (prawie bez smaku) i tam, gdzie miałem największe oczekiwania w stosunku do białej czekolady z kokosem. Obrzydliwe, nie mogę nawet
Według smaku

Polskie recenzje (293)
Zweryfikowane zakupy (5581)
Pozytywnie (6021)
Negatywnie (309)
Recenzje w innych krajach (6089)
  • foarte bun

    Zweryfikowany zakup

    31.03.2026

    Bardzo dobrze
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Dario

    Zweryfikowany zakup

    31.03.2026

    Nigdy nie jadłem tak pysznych białek.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • cipcirip

    Zweryfikowany zakup

    31.03.2026

    Próbowałem wszystkich aromatów — różnie się rozcieńczają w zależności od smaku. Najbardziej „normalny” w odbiorze to wanilia, czekolada wydaje mi się na samym końcu… dobre są natomiast aromaty bananowy i biszkoptowy. Czasami mieszam między sobą białka, żeby tworzyć nowe smaki :))
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • pepi

    Zweryfikowany zakup

    31.03.2026

    wspaniały smak, najlepszy dodatek
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • lisn

    Zweryfikowany zakup

    31.03.2026

    Smak: kokos biała czekolada
    Z wszystkich smaków, które do tej pory próbowałam, słony karmel, banan oraz biała czekolada z kokosem były jak dotąd najlepsze — dla mnie ta ostatnia była najlepsza. Smak jest jednak u wszystkich wyśmienity, choć pod koniec tego dwukilogramowego opakowania też mam już go serdecznie dość :D Tylko banan trzeba naprawdę dobrze rozgnieść, bo robi grudki w wodzie. Poza tym w jogurcie, twarogu itd. jest super.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • k

    Zweryfikowany zakup

    31.03.2026

    dobry
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kristína

    Zweryfikowany zakup

    31.03.2026

    Wyśmienite białko, dobrze rozpuszczalne
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • samo98

    Zweryfikowany zakup

    31.03.2026

    Jestem dobry
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Máté

    Zweryfikowany zakup

    31.03.2026

    Smak: lody waniliowe
    Bardzo dobrze się rozpuszcza, nie jest tak gęste i skoncentrowane jak inne białka. Spróbowałem/am smaku lodów waniliowych, a teraz zamówiłem/am inny smak; mam nadzieję, że i on będzie równie doskonały ????
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • tichac

    Zweryfikowany zakup

    31.03.2026

    bomba białkowa
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również