Recenzje - Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Just Whey to wieloskładnikowe białko serwatkowe wyprodukowane z mleka krów karmionych trawą wzbogacone o wybrane witaminy, minerały i enzymy trawienne. Zawiera funkcjonalne połączenie koncentratu, izolatu i hydrolizatu serwatki. W zależności od smaku, może pochwalić się nawet 76% zawartością białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz prawidłowego stanu kości.

141,90 zł(141,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już środa 24.06
Szczegóły
Skład
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Just Whey Grass-Fed Protein - GymBeam

4.7
Średnia z 6334 recenzje
(5270 recenzji)
(583 recenzje)
(172 recenzje)
(87 recenzji)
(190 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Wiele opinii chwali Just Whey za świetny, niezbyt słodki smak (zwłaszcza milkshake czekoladowy, wanilię i słony karmel), doskonałą rozpuszczalność bez grudek oraz gładką, kremową konsystencję w wodzie lub mleku. Wielu użytkowników zgłasza dobrą trawienność, uczucie lekkości z mniejszym wzdęciem oraz widoczne efekty po tygodniach. Mniejsza część wskazuje sporadyczne zmiany smaku lub problemy z rozpuszczalnością, a także ma obawy dotyczące przejrzystości dotyczącej substancji słodzących (stevia plus sukraloza) i preferencji co do składu.

  • Doskonała rozpuszczalność
    |
  • Świetny niezbyt słodki smak
    |
  • Gładka, kremowa konsystencja
    |
  • Dobra trawienność
    |
  • Widoczne efekty treningu
    |
  • Wiele wariantów smakowych

Wygenerowano przez AI z 6334 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

MJ

Zweryfikowany zakup
Białko Just Whey ma absolutnie pyszny smak, dobrze się tłucze i nie grudkuje, a rezultaty są widoczne nawet po około miesiącu stosowania. Absolutna satysfakcja.
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Iulian

Zweryfikowany zakup
Próbowałem smaków czekoladowych (tani smak kakaowy), solonego karmelu (prawie bez smaku) i tam, gdzie miałem największe oczekiwania w stosunku do białej czekolady z kokosem. Obrzydliwe, nie mogę nawet
Według smaku

Polskie recenzje (290)
Zweryfikowane zakupy (5580)
Pozytywnie (6020)
Negatywnie (309)
Recenzje w innych krajach (6044)
  • Jaroslav

    Zweryfikowany zakup

    28.08.2025

    Smak: banan, lody waniliowe
    Świetne białko, to jest chyba mój ulubiony smak.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Nobody

    Zweryfikowany zakup

    24.08.2025

    Smak: banan, czekoladowy koktajl mleczny, cookies & cream, bez smaku, lody waniliowe, kokos biała czekolada, słony karmel, jogurt jagodowy
    Na przestrzeni lat jakość bardzo spadła, teraz smak jest sztuczny i czuć różnicę w porównaniu do 5 lat temu, kiedy białko było naprawdę dobre. O cenie już nie wspomnę, 310 lei za 2 kg? 6 miesięcy temu było 208 lei. Rozumiem, że mamy najwyższą inflację w regionie UE, ale 50% wzrost? To, co robicie, to kpina, straciliście mnie jako klienta, dopóki nie rozwiążecie wymienionych powyżej kwestii.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Ionuț Iana

    Zweryfikowany zakup

    21.08.2025

    Smak: czekoladowy koktajl mleczny
    Jest piękna
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Goran

    Zweryfikowany zakup

    21.08.2025

    Smak: lody waniliowe
    Totalne rozczarowanie!!!!!!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Evca

    Niezweryfikowany zakup

    17.08.2025

    Bardzo mi przykro, ale smak bananowy jest naprawdę niejadalny. Chciałam spróbować innej marki, ale teraz naprawdę żałuję wydanych pieniędzy.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Džurkys

    Zweryfikowany zakup

    13.08.2025

    Ostatnia partia czekoladowego milkshake'a jest naprawdę okropna i jak patrzę na inne recenzje, to nie jestem jedynym, komu to nie smakuje. Więc chyba, jak piszą inni, czas wrócić do konkurencji, bo te 13 stówek leci prosto do kosza...
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Radek

    Zweryfikowany zakup

    13.08.2025

    Banan i borówka są doskonałe. Lody waniliowe i czekolada też dobre. Ciastka są w porządku, ale biała czekolada z kokosem to koszmar.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Tibi

    Niezweryfikowany zakup

    12.08.2025

    Smak: banan, lody waniliowe, kokos biała czekolada
    Próbowałem kilku smaków: banan, lody waniliowe, biała czekolada z kokosem, wszystkie mają dziwny, syntetyczny posmak. Szczególnie ten z bananem nie jest godny polecenia, nawet gdy dodałem prawdziwe banany, ten syntetyczny smak nie zniknął. Najlepszy smak to lody waniliowe, z tych, które testowałem. Jedynym plusem są dodane enzymy trawienne. Poza tym, jako mała dygresja, bardzo się podrożyło ostatnio, co nie uzasadnia jakości.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • r

    Zweryfikowany zakup

    11.08.2025

    Smak: kokos biała czekolada
    Doradztwo Informacje Dostawa Produkt wszystko Perfekcyjnie
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Just Don't

    Zweryfikowany zakup

    10.08.2025

    Smak: czekoladowy koktajl mleczny, słony karmel
    W tym tempie, za rok stanie się najdroższym białkiem na rynku.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Blog

Inni wybierają również