Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Essentials Calcium-Magnesium - Scitec Nutrition

Ocena:
92 %

Essentials Calcium - Magnesium zawiera ważne minerały - wapń i magnez w popularnym stosunku 2: 1. Są one niezbędne dla zachowania oraz poprawy zdrowia kości i zębów, zapobiegania skurczom mięśni, oraz przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Ponadto, przyczyniają się one do prawidłowego funkcjonowania enzymów trawiennych, prawidłowej syntezy białka oraz metabolizmu


Na stanie
Cena promocyjna   27,90 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Essentials Calcium - Magnesium: ważne minerały wapń i magnez w stosunku 2:1, które wzmacniają kości i zęby, a także zapobiegają skurczom mięśni

Essentials Calcium - Magnesium zawiera ważne minerały wapń oraz magnez w przystępnym stosunku 2: 1. Nasz organizm magazynuje duże ilości wapnia i magnezu, a przeważająca ich część (w przypadku wapnia) występuje w kościach, gdzie może on być przenoszony w razie konieczności. Dzienne spożycie wapnia i magnezu jest konieczne do, oprócz wspomnianych funkcji, ochrony i wzmacniania kości i zębów, zapobiegania skurczom mięśni, a także przyczyniania się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

 

Essentials Calcium - Magnesium 100 TABS - Scitec Nutrition

 

Regularne uprawianie sportu zwiększa dzienne zużycie wapnia i magnezu. W przypadku nieprawidłowego dobrania codziennego pożywienia, lub gdy z jakiegokolwiek innego powodu nie jest możliwe zapewnienie zwiększonego ich spożycia, wówczas właściwym jest stosowanie suplementu wapniowo-magnezowego. Calcium Magnesium zawiera te składniki w idealnym stosunku, zapewniającym ich optymalne dostarczanie organizmowi od razu i w różnych formach.

 

Essentials Calcium-Magnesium i jego zalety

  • utrzymuje prawidłowy stan kości i zębów
  • wspiera czynności układu nerwowego - przekazywanie bodźców oraz skurcze i rozkurcze mięśni, włącznie z mięśniem sercowym
  • przyczynia się do prawidłowego metabolizmu
  • przyczynia się do prawidłowej syntezy białka
  • przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania enzymów trawiennych
  • przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi

 

Skład

 

Węglan wapnia, glukonian wapnia, tlenek magnezu, glukonian magnezu, środki przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk), stabilizator (alkohol poliwinylowy), środek utrzymujący wilgoć (glikol polietylenowy), krokosz barwierski w proszku, barwnik (dwutlenek tytanu), substancja wypełniająca (wzbogacona karboksymetyloceluloza sodu).

 

Tabletki są pokryte gładką powłoką dla łatwiejszego przełykania.

 

Dawkowanie

Zażywaj 1 tabletkę dziennie, najlepiej z jedzeniem.

 

Tabela wartości odżywczych

Wartości odżywcze1 dawka (1 tabletka)
Wapń500 mg
Magnez250 mg

 

Ostrzeżenie

 

Produkt odżywczy przeznaczony do specjalnych potrzeb żywieniowych - odpowiedni dla sportowców. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie jest odpowiedni dla dzieci, ciężarnych oraz karmiących piersią kobiet. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze 5-25 ºC. Spożyć w ciągu do 120 dni po otwarciu. Nie zawiera substancji dopingujących. Producent nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub przechowywaniem produktu. W przypadku problemów zdrowotnych, przed jego zażyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Informacja o alergenach: Produkowany przy pomocy urządzeń używanych także do przetwarzania jaj, orzechów, sezamu, orzechów ziemnych, ryb, skorupiaków oraz produktów pszennych.

Recenzje klientów

Essentials Calcium-Magnesium - Scitec Nutrition

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Essentials Calcium-Magnesium - Scitec Nutrition
Zapytania od klientów

Essentials Calcium-Magnesium - Scitec Nutrition

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź