Scitec Nutrition

Scitec Nutrition

Scitec Nutrition zostało założone w Europie, gdzie nadal jest jednym z najlepszych w kwestii dietetyki sportowej. Sprzedaż została rozszerzona na USA w 1999 roku, gdzie przeniesiono produkcję i laboratoria badawcze.

 Marka kieruje się trzema podstawowymi zasadami:

  • Wszystkie składniki muszą być ewidentnie skuteczne. Przestrzegamy tej polityki w naszych laboratoriach.

  • Nasze produkty nie zawierają substancji zakazanych.

  • Surowe materiały wykorzystywane w produkcji muszą być najwyższej możliwej jakości. Dzięki naszym zasadom, konsumenci Scitec Nutrition mogą osiągać najlepsze rezultaty.

 

Scitec Nutrition ma za sobą ponad dekadę sukcesów. Produkcja odbywa się w ich własnym ośrodku na obszarze o rozmiarze większym niż dwa boiska piłkarskie, w którym zachowana jest najwyższa jakość produktów.


scitec 
 

Filozofia Scitec

Zamiast pustej propagandy, Scitec Nutrition może się pochwalić jakością i uczciwym podejściem do biznesu i jest obecnie reprezentowane w niemal wszystkich krajach świata. Reklamy produktów obiecują realne rezultaty, sportowcy nie są rozczarowani produktami Scitec: dostają dokładnie to, czego potrzebują. Rezultaty testów pokazują, że produkty Scitec nie zawierają substancji dopingowych. Najwyższa jakość od Scitec - W Europie Scitec jest jednym z głównych producentów suplementów diety. Charakterystyka smakowa naszych produktów mówi sama za siebie i to dlatego produkty Scitec są w ciągłym zapotrzebowaniu. Rozwój innowacyjnych produktów Scitec to nie tylko ładnie brzmiący frazes; to prawdziwa polityka firmy. Odpowiadamy na zmieniające się zapotrzebowanie konsumentów stałym rozwojem produktów. Scitec dostarcza udowodnioną, funkcjonalną formułę i spełnia potrzeby klientów poprzez dodawanie wyrafinowanie smaków.

Innowacja

To oznacza wypuszczenie na rynek nowych produktów. Dla wielu, słowo innowacja często występuje tylko na papierze, aby tworzyć wartość reklamową. FIBO, największe w Europie targi fitness i wellness odbyły się w Essen w Niemczech. Scitec Nutrition przestawił nowy wygląd swoich produktów. Produkty z nowymi opakowaniami pojawiły się już na półkach sklepowych i stopniowo będą wypierać stare wersje. Zmieniło się tylko opakowanie, ale jakość pozostała bez zmian.

Jakość

Zaraz po tym jak produkty Scitec Nutrition trafiły na półki, stały się one jedną z topowych marek w Europie. Kamieniem węgielnym sukcesu jest naturalnie jakość i zaufanie do produktów. To gwarantuje jakość ich produktów. Dodatkowo gwarantują oni prawdziwość informacji odnośnie zawartości procentowej białka w ich produktach. Można to zweryfikować poprzez analizę produktów w różnych opakowaniach i smakach. Wykorzystując wyniki, można określić, czy podane wartości mieszczą się w założonych zakresach (Cel produkcyjny Scitec to 100% zawartości z tolerancją -2%). Wyniki badan można zweryfikować poprzez wprowadzenie numeru partii na stronie www.scitecnutrition.com w zakładce ANALIZA BIAŁKA.

  

Źródła

   

Czy jesteś zainteresowany/a produktami tej marki?

   

Pokaż więcej
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.