Recenzje - Damskie legginsy z wysokim stanem Limitless Black - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Damskie legginsy z wysokim stanem Limitless zadowolą nawet najbardziej wymagające sportsmenki. Są niezwykle wygodne, niezawodnie odprowadzają pot i mają modną długość do kostek, aby podkreślić umięśnione łydki. Wysoki stan sprawia, że będą się dobrze prezentować na każdej sylwetce. Będziesz cieszyć się ich noszeniem podczas wszelkich zajęć sportowych i rekreacyjnych.

Kolory

Czarny
niebieski
zielony
czerwony
czerwony
różowy
pomarańczowy
115,90 zł
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06

Kup ten look

Szczegóły
Rozmiary
Więcej informacji
Recenzje

Damskie legginsy z wysokim stanem Limitless Black - GymBeam

4.9
Średnia z 281 recenzji
(265 recenzji)
(11 recenzji)
(1 recenzja)
(2 recenzje)
(1 recenzja)

Doświadczenia klientów:

Recenzje w głównej mierze chwalą te legginsy z wysokim stanem za pewne dopasowanie, które pozostaje na miejscu podczas intensywnych treningów, w tym skoków i HIIT. Klienci podkreślają nieprześwitujący materiał, komfortowy miękki w dotyku oraz modelujące wsparcie bez uciskania czy zjeżdżania. Wiele osób wspomina także o świetnym dopasowaniu rozmiaru i trwałej jakości, a niektórzy szczególnie lubią detale zapewniające przyczepność na pasie.

  • Nieprześwitujący materiał
    |
  • Pozostaje na miejscu
    |
  • Wygodny miękki materiał
    |
  • Wysoki stan – wyszczuplający efekt
    |
  • Bez uciskania i zjeżdżania
    |
  • Dopasowanie podkreślające sylwetkę

Wygenerowano przez AI z 281 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Barbora

Zweryfikowany zakup
Bałam się zamówić. Ale legginsy? Jestem jak najbardziej zadowolona, są wygodne, nie przeciekają. Mają takie kropki w pasie, dzięki którym nie zsuwają się! Bomba!
Polskie recenzje (11)
Zweryfikowane zakupy (238)
Pozytywnie (277)
Negatywnie (4)
Recenzje w innych krajach (270)
  • Denisa

    Zweryfikowany zakup

    28.03.2025

    Najlepsze legginsy :) Zamówiłam rozmiar M i pasują jak ulał. Ładny materiał i dobrze trzymają się na miejscu :) Od tej pory będę kupować tylko takie
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Andrea

    Zweryfikowany zakup

    10.03.2025

    Bardzo wygodne, nie spadają, idealnie pasują. Ze wszystkich legginsów, które mam w domu, nawet innych marek, te noszę najczęściej. Mam je również w przepięknym niebieskim kolorze. Są świetne.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Вікторія

    Niezweryfikowany zakup

    7.03.2025

    Niesamowite, bardzo wygodne, nie ma gumki, a jedynie gumowe wstawki, które zapobiegają zsuwaniu się legginsów podczas zajęć ????
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Eszter

    Niezweryfikowany zakup

    6.03.2025

    Spodnie bardzo dobrej jakości, wygodne i chłonne. Próbowałam kilku podobnych spodni treningowych z wysokim stanem i te są jak dotąd najlepsze. I nie myśleli tylko o kobietach noszących rozmiar S, ale także o tych o pełniejszych kształtach. Uwielbiam to!!!!!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Adriana

    Zweryfikowany zakup

    18.02.2025

    Najlepsze legginsy nie tylko ze sklepu Gymbeam, ale także w porównaniu różnych marek. Nie prześwitują podczas ćwiczeń, idealnie trzymają się na swoim miejscu dzięki antypoślizgowemu paskowi i są wygodne. Jedyną wadą jest to, że napisy ścierają się przy dłuższym użytkowaniu, ale mi to nie przeszkadza. Świetnie nadają się zarówno do ćwiczeń, jak i do noszenia na co dzień.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • abs

    Niezweryfikowany zakup

    10.02.2025

    getry są bardzo wygodne i dobrze się trzymają. nie zjeżdżają dzięki gumeczkom w pasie. materiał miękki i raczej cirńszy, ale to jego zaleta. rozmiarówka zgodna z opisem.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Milena

    Niezweryfikowany zakup

    16.01.2025

    Koturn jest wyjątkowy, idealny na trening, ponieważ nie spada. To moja pierwsza odzież, którą zamawiam od tej marki, ale na pewno nie ostatnia. Słyszałem, że emblemat blaknie wraz ze zużyciem, ale nie miałem żadnych problemów z jakością. Polecam obiema rękami
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Милена

    Niezweryfikowany zakup

    16.01.2025

    Legginsy są wyjątkowe, to moja pierwsza rzecz zamówiona w tej marce, ale na pewno nie ostatnia. Bardzo ładnie podkreśla sylwetkę, a dzięki gumce w ogóle nie opada, dzięki czemu idealnie nadaje się do fitnessu i biegania. Słyszałem, że emblemat blaknie wraz z użytkowaniem, ale osobiście nie miałem takiego problemu. Polecam każdemu, jeśli chodzi o legginsy, zamów
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Frederika

    Zweryfikowany zakup

    6.01.2025

    Uważam, że to najlepsze legginsy jakie miałem stąd. Wewnątrz posiadają antypoślizgowy pasek, co jest dużym plusem. Mogłyby być odrobinę dłuższe - mam 180 cm i nie sięgają do kostek. Napis zawsze po kilku praniach blednie do 50%, ale mi osobiście to specjalnie nie przeszkadza. polecam.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kristýna

    Niezweryfikowany zakup

    4.01.2025

    Najfajniejsze legginsy ever!!! Długo szukałam TOP-ów i znalazłam. Wysoki stan, ładnie wciąga brzuszek, super długość. Nie chcę innego.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu

Inni wybierają również