Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Creatine HCl 120 kaps - GymBeam

Producent: GymBeam
Ocena:
88 %

Creatine HCl chlorowodorek kreatyny w kapsułkach, który jest niezwykle stabilny, doskonale rozpuszczalny i przyswajalnyNie powoduje efektów ubocznych, takich jak wzdęcia, skurcze czy zatrzymywanie wody. Jest odpowiedni dla każdego, kto chce zwiększyć siłę, wydajność i wytrzymałość mięśni oraz pobudzić ich rozwój.


Na stanie
Cena promocyjna   29,50 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Creatine HCL - doskonale przyswajalna kreatyna dla zwiększania siły, wytrzymałości i masy mięśniowej

Creatine HCL jest to chlorowodorek kreatyny (kreatyny związanej z kwasem chlorowodorowym/solnym) w kapsułkach - jeden z najpopularniejszych rodzajów kreatyny. Ta nowoczesna forma kreatyny jest niezwykle stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i łatwo rozpuszczalna.

Nie wymaga on fazy ładowania, jest doskonale przyswajalny i dlatego jest magazynowany w większych ilościach w mięśniach. Zwiększa on znacząco poziom kreatyny w mięśniach dzięki poprawie wchłaniania i lepszej biodostępności. Nie powoduje skutków ubocznych, takich jak wzdęcie, skurcze czy zatrzymywanie wody. Jest odpowiedni dla każdego, kto chce zwiększyć siłę, wydajność, wytrzymałość i rozwój mięśni.

Swe unikalne właściwości zawdzięcza procesowi produkcji, podczas którego regularna cząsteczka kreatyny tworzy sól przez dodanie grupy chlorowodorowej. Zwiększa to jej rozpuszczalność i biodostępność. Jednocześnie, ścieżka powodująca zastępowanie molekularnych źródeł energii w mięśniach przez kreatynę staje się bardziej wydajna. Lepsze przyswajanie pomaga uniknąć typowych efektów ubocznych suplementacji kreatyny - wzdęcia i częstego oddawania moczu. Dzięki przystosowaniu kreatyny HCL do łatwiejszego przyswajania przez organizm, nie wymaga ona spożywania węglowodanów do poprawy tej właściwości, co stanowi jej kolejną zaletę.

 

Creatine HCL i jej zalety

  • Creatine HCL - bardzo popularna forma kreatyny
  • bardzo stabilna forma kreatyny
  • dobrze przyswajalna
  • łatwo rozpuszczalna w wodzie
  • nie wymaga fazy ładowania
  • nie wymaga spożywania węglowodanów dla poprawy przyswajalności
  • wymaga przyjmowania mniejszej dawki niż inne formy kreatyny
  • sprzyja rozwojowi siły i masy mięśni
  • wspiera poprawę wydajności
  • nie powoduje skutków ubocznych, takich jak wzdęcie, częste oddawanie moczu, czy skurcze

 

Składniki

Kreatyna HCl (chlorowodorek), środek przeciwzbrylający (stearynian magnezu), kapsułka (żelatyna).

 

Sposób użycia 

Zażywaj 1-2 kapsułki dwa razy dziennie.

 

Informacje o suplemencie

Informacje o suplemencie1 kapsułka
Kreatyna HCl (chlorowodorek)800 mg

 

Ostrzeżenie

Suplement diety. Produkt nie jest substytutem zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nie przekraczającej 25 ºC. Chronić przed mrozem oraz bezpośrednim światłem słonecznym. Nie jest odpowiedni dla dzieci, ciężarnych oraz karmiących piersią kobiet. Przetrzymywać poza zasięgiem małych dzieci. Producent nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub przechowywaniem. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Minimalna data trwałości:: zobacz na opakowaniu.

Recenzje klientów

Creatine HCl 120 kaps - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Creatine HCl 120 kaps - GymBeam
Zapytania od klientów

Creatine HCl 120 kaps - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź