Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Butelka Sport Bottle Pink 1000 ml - GymBeam

Producent: GymBeam
Ocena:
86 %

Sports Bottle w kolorze niebieskim, 1000 ml, zadba o Twoje dzienne spożycie wody. Jest ona trwała, lekka i bezwonna. Wykonana z dobrej jakości materiału bez BPA, nadaje się zarówno do gorących jak i zimnych napojów. Ma szeroki otwór , co jest wygodne i pozwala łatwo umyć butelkę. Zamknięcie jest przymocowane do butelki, więc możesz nie martwić się o jego zgubienie.


Brak w magazynie Przewidywana dostawa: 08.05.2020

Sport Bottle Blue - poręczna i trwała butelka na zimne i gorące napoje, którą zawsze możesz mieć pod ręką

Butelka sportowa w kolorze niebieskim, 1000 ml, będzie dbać o Twoje codzienne spożycie wody. Czy to podczas treningu lub jakiejkolwiek aktywności sportowej, w drodze, w szkole lub w pracy, możesz zawsze mieć ją przy sobie. Butelka jest bardzo poręczna i trwała. Jest lekka, przezroczysta i bezwonna. Dzięki dobrej jakości materiałowi wolnemu od BPA nie stanowi ona zagrożenia dla zdrowia użytkowników.

Ta sportowa butla ma szeroki otwór, który pozwala na jej łatwe wymycie - może być ona myta w zmywarce (ale należy trzymać ją z dala od źródeł gorąca). Butelka nadaje się do gorących oraz zimnych napojów - szeroki otwór pozwala łatwo wrzucić trochę lodu do napoju i schłodzić go podczas upalnego lata.

Sport Bottle Blue i jej zalety

  • poręczna, 1000 ml butelka
  • szeroki otwór wlotowy
  • posiada wysokiej jakości, szczelne zamknięcie
  • ma przymocowane zamknięcie
  • jest trwała
  • odpowiednia do gorących i zimnych napojów
  • jest wolna od BPA
Recenzje klientów

Butelka Sport Bottle Pink 1000 ml - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Butelka Sport Bottle Pink 1000 ml - GymBeam
Zapytania od klientów

Butelka Sport Bottle Pink 1000 ml - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź