Recenzje - Anabolic Whey - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Anabolic Whey to wieloskładnikowe białko zawierające koncentrat białka serwatkowego (WPC) i kazeinę, które dostarcza organizmowi wysokiej jakości proteiny wspomagające wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Ponadto jest również wzbogacone peptydami glutaminy i monohydratem kreatyny, który zwiększa wydajność fizyczną podczas intensywnych treningów. 

105,90 zł(105,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Anabolic Whey - GymBeam

4.7
Średnia z 1337 recenzji
(1085 recenzji)
(161 recenzji)
(45 recenzji)
(21 recenzji)
(23 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie o produkcie typu odżywka białkowa whey plus kreatyna są zdecydowanie pozytywne. Klienci wielokrotnie chwalą świetny smak we wszystkich wariantach, szczególnie wanilię i czekoladę, a także dobrą rozpuszczalność na co dzień w wodzie i mleku oraz w większości przypadków gładkie trawienie. Wiele osób wspomina również zauważalny wzrost siły i wsparcie przyrostu masy mięśniowej, czemu sprzyja dodatek kreatyny i BCAA. Mniejsza część relacjonuje, że bywa on dość słodki oraz że czasem tworzy małe grudki, jeśli nie zostanie szybko wymieszany.

  • Świetny smak
    |
  • Dobra rozpuszczalność
    |
  • Brak grudek u wielu osób
    |
  • Pomaga w rozwoju mięśni
    |
  • Dodana kreatyna
    |
  • Zwykle łatwe trawienie

Wygenerowano przez AI z 1337 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Robin

Zweryfikowany zakup
Nie spodziewałem się, że za taką cenę można dostać smaczne białko. Ze względu na niską cenę, smak truskawkowy to uczta. Świetne dla mnie
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Vojta

Zweryfikowany zakup
- Tylko 50 gramów białka na 100 gramów proszku - Smak czekolady jest zbyt sztuczny - Za dużo węglowodanów Ogólnie rzecz biorąc, to białko nie jest dla kogoś, kto szuka wysokiej jakości źródła białka
Według smaku

Polskie recenzje (30)
Zweryfikowane zakupy (1153)
Pozytywnie (1284)
Negatywnie (46)
Recenzje w innych krajach (1307)
  • jan

    Zweryfikowany zakup

    21.07.2021

    do uzupełniania składników odżywczych na czczo rano i po treningu jest w porządku, nie powoduje wzdęć
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Bruno

    Niezweryfikowany zakup

    14.07.2021

    Smak: czekolada
    Świetny gust
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Miroslav

    Zweryfikowany zakup

    9.07.2021

    Smak: truskawka
    Białko jest dobre, najbardziej podobał mi się smak truskawkowy
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Kristína

    Zweryfikowany zakup

    12.06.2021

    Smak: wanilia
    smak waniliowy jest pyszny, dobra rozpuszczalność
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Giorgos

    Niezweryfikowany zakup

    10.06.2021

    Mam 17 lat. Czy mogę to zjeść?
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Alex

    Zweryfikowany zakup

    2.06.2021

    Smak: czekolada, truskawka
    Cena i smak są bardzo dobre. Dobrze się rozpuszcza. Truskawka i czekolada są pyszne, wanilii nie lubię
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Cătălin

    Zweryfikowany zakup

    22.05.2021

    Smak: czekolada
    Próbowałem tylko smaku czekoladowego, który mogę tylko powiedzieć, że jest genialny. 10/10 Jakość; Cena - od kilku miesięcy zamawiam tylko torbę 1 kg, a moje zamówienie zawsze kosztuje 50 lei. Wydaje mi się to po prostu odbiegające od normy i nadal nie rozumiem, dlaczego tak tanio, w tej cenie nie można nigdzie znaleźć czegoś takiego. Kompletny pakiet białka, który pasuje do wszystkiego. 10/10 Rozpuszczalność - Miarka w shake'u z 400ml mleka/wody jest absolutnie idealna, pasuje równie dobrze do płatków owsianych 10/10 Smak - Jeśli chodzi o smak to po prostu najlepsze opakowanie jakie kiedykolwiek próbowałam i nie tylko w tym cena, ale ogólnie. Skoncentrowany i aromatyczny smak. Świetne, jeśli nie udaje Ci się pokryć dziennego zapotrzebowania na białko
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Виктория М

    Niezweryfikowany zakup

    14.05.2021

    Zamówiłam o smaku truskawkowym, super, lubię go pić :)
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Mišůňa

    Niezweryfikowany zakup

    1.05.2021

    Smak: czekolada
    Polecam, ćwiczę kalistenikę i moja siła wzrosła o połowę, gdzie w grę wchodzą drogie białka!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • mKtraining

    Zweryfikowany zakup

    29.04.2021

    Smak: czekolada
    wartość pieniądza!!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również