Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

Producent: GymBeam
Ocena:
88 %

BCAA instant jest aminokwasem BCAA w proszku w stosunku 4:1:1, który chroni i odbudowuje mięśnie, a także daje antykataboliczny efekt. Są one otrzymywane metodą ostrożnej fermentacji bez chemikaliów. BCAA w proszku świetnie rozpuszcza się w wodzie, nie pieni się i ma fantastyczny aromat oraz smak! Jest odpowiednie dla wegan i wegetarian.

Na stanie
Cena promocyjna   39,99 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

BCAA Instant - fermentowane BCAA 4:1:1, błyskawiczna odbudowa o fantastycznym smaku i aromacie

BCAA w proszku są rozgałęzionym łańcuchem aminokwasów, L-leucyny , L-izoleucyny i waliny, wyprodukowanym w procesie fermentacji w optymalnej proporcji 4:1:1. Organizm ludzki nie potrafi syntezować tych podstawowych aminokwasów, i dlatego właśnie muszą one być dodawane do diety lub poprzez suplementy. BCAA wspomagają ochronę i przyrost masy mięśniowej, chronią glikogen mięśniowy i zwiększają syntezę masy mięśniowej zmniejszając jednocześnie tworzenie się kwasu mlekowego w mięśniach. Powoduje to zwiększenie siły i maksymalną efektywność ochrony mięśni podczas oraz po treningu, w czasie stresu oraz diety. Spożycie BCAA Instant po najbardziej intensywnym treningu poprawia regenerację mięśni oraz zwiększa dodatni bilans azotowy organizmu. Ponadto, zwiększa ono wydzielanie hormonu wzrostu.

 

BCAA INSTANT Fermentowane BCAA 4:1:1

 

BCAA Instant są to fermentowane BCAA, wyprodukowane delikatną metodą bez obróbki chemicznej i wysokich temperatur. Są one wyprodukowane z surowców warzywnych, które czynią je odpowiednimi dla wegetarian oraz wegan. Fermentacja skutkuje lepszą jakością oraz obecnością wolnych od alergenów BCAAs  i efektywnych aminokwasów. Są one produkowane w proporcji 4:1:1 (L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina), a więc zawierają aż do 4 razy większą dawkę leucyny, aminokwasu o najsilniejszych efektach anabolicznych. Fermentowane BCAA są doskonale rozpuszczalne w wodzie, nie pienią się i są dostępne w  wyśmienitych smakach!

 

BCAA są niezbędne i niezastąpione zwłaszcza gdy organizm znajduje się w sytuacji krytycznej, takiej jak dieta niskowęglowodanowa w połączeniu z intensywnym treningiem. Podczas diety odchudzającej, zalecamy korzystanie z niego wraz ze spalaczem tłuszczu, takim jak karnityna, która odpowiada za spalanie tłuszczu podczas gdy BCAA chroni masę mięśniową.

 

Korzyści z BCAA Instant

 • błyskawicznie rozpuszczalna w wodzie forma
 • nie pieniące się i łatwe do wymieszania
 • fermentowane, wyprodukowane delikatną metodą
 • optymalny stosunek BCAA 4:1:1
 • zawierają wysoką dawkę L-leucyny, najmocniejszego aminokwasu anabolicznego
 • zawierają aż do 6 g BCAA
 • czyste BCAA
 • mają wspaniałe aromaty i niezwykły smak.
 

BCAA INSTANT Fermentowane BCAA 4:1:1

 

Czym są fermentowane BCAA? 

Nie wszystkie BCAA (aminokwasy rozgałęzione) są jednakowe. Nie tylko pod względem proporcji składników (leucyny, izoleucyny i waliny), lecz również  jakości samych aminokwasów jako takich. Jest kilka sposobów wytwarzania aminokwasów, zaś najpowszechniejszą metodą jest nierozważna ekstrakcja kwasów z produktów zwierzęcych. Proces ten, obejmujący długotrwałą  hydrolizę, stosowanie wysokich temperatur i silną hydrolizę kwasową pozwala wyprodukować aminokwasy, które są następnie filtrowane, suszone i oczyszczane, aby nadawały się do spożycia przez ludzi. Jest to najpopularniejsza metoda wytwarzania aminokwasów, lecz wytworzony produkt może zawierać alergeny.

 

Kolejna metoda wytwarzania aminokwasów nie jest tak powszechna, ponieważ jest droższa, a jest nią wywoływanie fermentacji kultur w laboratorium farmaceutycznym. Nie wykorzystuje się przy tym żadnych produktów zwierzęcych jako materiału wyjściowego, żadnych chemikaliów czy przetwarzania w wysokiej temperaturze. Wynikiem są lepszej jakości, wolne od alergenów BCAA oraz skuteczne aminokwasy.

 

Dlaczego stosować BCAA Instant?

Aminokwasy o łańcuchu rozgałęzionym, L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina są ważnym elementem wszystkich aminokwasów, które są budulcem włókien mięśniowych. Zważywszy, że intensywny trening lub ćwiczenia fizyczne wyczerpują rezerwy energetyczne, które stanowi glikogen produkowany z cukrów prostych dostarczanych z pokarmem. Można temu zapobiegać przez spożywanie BCAA Instant, które jest rzeczywiście potrzebne sportowcom oraz innym przeciążonym fizycznie osobom.

 

BCAA INSTANT Fermentowane BCAA 4:1:1

 

Efekty działania BCAA Instant

 • poprawiają jakość i wielkość masy mięśniowej,
 • przywracają siłę oraz przyśpieszają regenerację,
 • zapobiegają katabolizmowi,
 • pomagają zachować poziom glikogenu,
 • regulują poziom cukru we krwi,
 • wspomaga tworzenie masy mięśniowej,
 • chroni mięśnie przed uszkodzeniem podczas wyczerpującej aktywności fizycznej,
 • chroni masę mięśniową w trakcie utraty wagi,
 • dostarcza dużo wolnych, rozgałęzionych aminokwasów do intensywnego treningu,
 • zwiększają siłę,
 • spalają tłuszcz i zmniejszają nadwagę.

 

Kto powinien używać tego suplementu?

BCAAs Instant są przewidziane dla sportowców i kobiet, lecz także i dla wszystkich osób, które odczuwają jako niewystarczające spożycie białka, dla osób które są w jakiś sposób przetrenowane fizycznie i chcą zapewnić sobie doskonałą regenerację oraz odbudowę masy mięśniowej. Przeznaczone także dla tych, którzy zdecydowali się zredukować masę ciała przez zmniejszenie spożycia jedzenia i zwiększenie aktywności fizycznej.

 

Składniki BCAA bezsmakowego

L-leucyna, L-izoleucyna, L- walina w proporcji 4:1:1

 

Składniki BCAA smakowego

L-leucyna, L-izoleucyna, L- walina w proporcjach 4:1:1, aromat, kwasek cytrynowy, słodzik (sukraloza).

 

Dawkowanie

Dodaj preferowaną ilość wody do miksera. Następnie dodaj 6 g BCAA, zmieszaj i już jest ono gotowe do spożycia. Dla optymalnego efektu, spożywaj 2-4 razy dziennie, przed treningiem, podczas treningu, po treningu lub przed snem.

 

Informacje żywieniowe o BCAA Instant bezsmakowym

Informacje żywieniowe
1 porcja
Wartość energetyczna85 kJ / 20 kcal
Tłuszcz0 g
Węglowodany0 g
Białko6 g
Sód0 g
Profil aminokwasowy
L-leucyna4000 mg
L-walina1000 mg
L-izoleucyna1000 mg

 

Informacje żywieniowe o BCAA Instant smakowym

Informacje żywieniowe
1 porcja
Wartość energetyczna85 kJ / 20 kcal
Tłuszcz0 g
węglowodany0 g
Białko5 g
Sód0 g
Profil aminokwasowy
L-leucyna3334 mg
L-walina833 mg
L-izoleucyna833 mg

 

Ostrzeżenia

Produkt ten nie jest substytutem urozmaiconej i zrównoważonej diety. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25&stopni C. Chronić przed mrozem oraz bezpośrednim światłem słonecznym. Nieodpowiedni dla dzieci, kobiet będących w ciąży bądź w okresie laktacji. Przechowywać z dala od dzieci. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane przez niewłaściwe zastosowanie lub przechowywanie. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt ten może zawierać śladowe ilości mleka, soi, jajek oraz orzechów.

Recenzje klientów

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

Smak

Zapytania od klientów

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź