Recenzje - Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

BCAA 4:1:1 Instant to wysoce rozpuszczalny proszek zawierający aminokwasy rozgałęzione w postaci l-leucyny, l-izoleucyny i l-waliny. Po zmieszaniu z wodą tworzy orzeźwiający napój, który jest idealny podczas i po treningu. Odpowiedni dla sportowców siłowych i wytrzymałościowych. 

76,90 zł(153,80 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już sobota 27.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjne
Recenzje

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Średnia z 1602 recenzje
(1151 recenzji)
(233 recenzje)
(96 recenzji)
(44 recenzje)
(78 recenzji)

Doświadczenia klientów:

Większość opinii jest bardzo pozytywna: podkreślają świetny smak w kilku wariantach, silne orzeźwienie oraz niezawodną rozpuszczalność, która dobrze rozpuszcza się w wodzie. Wiele osób również wspomina, że regularnie używa go jako wsparcie podczas treningu, do regeneracji i dla ułatwienia ćwiczeń. Mniejsza część informuje, że „bez smaku” może być bardzo gorzkie, podczas gdy nieliczni nie polubili konkretnych smaków, takich jak mango-marakuja lub kiwi, a jeszcze kilka osób zauważyło pienienie.

  • Bogaty wybór smaków
    |
  • Dobra rozpuszczalność w wodzie
    |
  • Łatwe do wymieszania
    |
  • Popularny do treningu
    |
  • Wspiera regenerację
    |
  • Działa dobrze w dłuższej perspektywie

Wygenerowano przez AI z 1602 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Saša

Zweryfikowany zakup
smak mango-namiętny: trochę za słodki jak na mój gust, ale da się wypić. można to wyczuć jako sztuczny aromat, ale tego można się spodziewać chyba u każdego. rozpuszczalność: na szczęście dobra, bo
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Михайло

Zweryfikowany zakup
W żadnym wypadku nie bierz „bez dodatków smakowych”, jest to po prostu okropne, nie da się pić nawet po zmieszaniu z białkiem. „Bez smaku” smakuje jak żucie lewomycytyny (kto wie, wie), słodko-gorzko,
Według smaku

Polskie recenzje (17)
Zweryfikowane zakupy (1123)
Pozytywnie (1471)
Negatywnie (120)
Recenzje w innych krajach (1585)
  • majo

    Niezweryfikowany zakup

    11.01.2017

    Nie jestem zbyt wybredna, ale to, że ma świetną rozpuszczalność, wcale nie jest prawdą, zajmuje to bardzo dużo czasu, a i tak nie podoba mi się skład, bo mam wrażenie, że jest w nim dużo cukru. Nie wiem, kto dodaje tutaj recenzje, ale wątpię, żeby byli to kupujący!
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Daniel

    Niezweryfikowany zakup

    9.01.2017

    Świetne smaki, dla mnie głównie cola, ale inne też nie są złe. Rozpuszczalność w bardzo zimnej wodzie jest nieco gorsza, ale w normalnej temperaturze (nie w wodzie z lodem) rozpuszczalność jest bezproblemowa. Stosunek 4:1:1 jest świetny, cena też, więc jestem bardzo zadowolony.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • sick

    Niezweryfikowany zakup

    8.01.2017

    Wydają się podejrzanie dobre, dlaczego w ogóle nie czuję ciepła? jak ostatnie bcaa? Dziękuję
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Lenka

    Niezweryfikowany zakup

    6.01.2017

    cytryna limonka - ŁADNY arbuz - W MÓJ SMAK BARDZO SŁODKI rozpuszczalność - gorsza od innych, ale mieszam i jest w porządku.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • zdenotvor

    Niezweryfikowany zakup

    5.01.2017

    świetne bcaa za świetną cenę, smak, świetną rozpuszczalność... lepsze niż zawyżone ceny marek komercyjnych
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Walter

    Niezweryfikowany zakup

    3.01.2017

    Bardzo dobrej jakości i smaczne BCAA, dzięki cenie mogę trzymać się zalecanej ilości 0,44g/kg wagi. Mam arbuza, więc kciuki w górę
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Oliver

    Niezweryfikowany zakup

    30.12.2016

    Stosunek aminokwasów 4:1:1 jest świetny. Jaka powinna być rozpuszczalność dla tego stosunku i smaków? doskonały ! Najbardziej lubię smak coli, ale limonka i czarna porzeczka też są świetne. Jestem z nich bardzo zadowolony.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Lukas

    Niezweryfikowany zakup

    30.12.2016

    GymBeam po raz kolejny nie zawiódł. Dostawa następnego dnia, co naprawdę doceniam. Smak coli jest trochę sztuczny, ale podoba mi się bardziej niż różne inne smaki innych producentów i nie jest za słodki, co jest zaletą. Na pewno złożę u ciebie zamówienie ponownie.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Oliver

    Niezweryfikowany zakup

    30.12.2016

    Stosunek aminokwasów 4:1:1 jest świetny. Jaka powinna być rozpuszczalność dla tego stosunku i smaków? doskonały! Najbardziej lubię smak coli, ale limonka i czarna porzeczka też są świetne. Jestem z nich bardzo zadowolony.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • spokojenost

    Niezweryfikowany zakup

    27.12.2016

    Wyrażam ogromną satysfakcję. Przesiewam parkraty i są rozpuszczone + doskonały smak. Bardzo dobry produkt.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również