Under Armour Akcesoria do ćwiczeń inne

Akcesoria do ćwiczeń inne od producenta Under Armour to kategoria, w której znajdziesz różnego rodzaju akcesoria, które powinny być podstawowym elementem wyposażenia każdego amatora, jak i profesjonalnego sportowca. Niektóre angażują różne partie mięśniowe, podczas gdy inne poprawiają regenerację lub po prostu wyrażają zamiłowanie do aktywnego stylu życia.

 Pokaż więcej

W kategorii Akcesoria do ćwiczeń inne znajdziesz:

 • Narzędzia fitness, takie jak bloczki do przysiadów, które mogą zwiększyć zakres ruchu podczas przysiadów i dodatkowo zmniejszyć obciążenie dolnej części pleców. Dla tych, którzy nie chcą używać rękawiczek, dostępna jest świetna alternatywa w postaci klasycznej lub płynnej kredy, która pochłania wilgoć, odprowadza pot i zapewnia pewniejszy chwyt. Innym ciekawym dodatkiem do urozmaicenia ćwiczeń ramion może być opaska BFR, która działa w oparciu o system BFR (Ograniczenie przepływu krwi), aby zmaksymalizować skuteczność treningu siłowego bicepsów.
 • Akcesoria i praktyczny sprzęt, który ułatwi życie każdemu sportowcowi. Świetnym przykładem jest ręczny spieniacz do mleka, który pozwala szybko przygotować gęstą mleczną piankę, niezbędną do cappuccino, macchiato, gorącej czekolady czy matcha latte. Następnie możesz delektować się napojem w ceramicznym kubku z eleganckim wzorem i logo GymBeam. Panie, które wybierają się na siłownię, z pewnością docenią spinkę do włosów, która utrzymuje włosy na miejscu nawet podczas najcięższych sesji treningowych. Biegacze i inni miłośnicy sportów interwałowych z kolei znajdą świetnego towarzysza w cyfrowym stoperze, który jest przydatny do lepszego śledzenia postępów i czasu. Co więcej, docenią oni również uchwyt na telefon na ramię, dzięki któremu ich smartfon będzie zawsze w zasięgu ręki podczas treningu. Dla wygodniejszej suplementacji dostępne są różne pojemniki na tabletki, zaś wanna do schładzania może okazać się przydatnym narzędziem do regeneracji.

Jednak kategoria Akcesoria do ćwiczeń inne obejmuje znacznie więcej, a wybór odpowiedniego akcesorium sportowego zależy wyłącznie od Ciebie.

 Pokaż mniej

Pozycja 1

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (25)
 2. BeastPink (9)
 3. GymBeam Clothing (2)
 4. Climaqx (2)
 5. VanaVita (1)
 6. Under Armour (1)
 7. STRIX (1)
Kolor
 1. Czarny (1)
Rozmiar
 1. uni (1)
Kategoria prawna produktu
FILTRUJ PO
 1. Sports Headband Play Up Black - Under Armour

Pozycja 1