Cellucor Shakery

Shakery od producenta Cellucor to kategoria, w której znajdziesz shakery do białka, suplementów diety, napojów sportowych czy suplementów przedtreningowych dla graczy. Shakery to praktyczne akcesoria o różnych kształtach i rozmiarach, które stanowią podstawowe wyposażenie każdego sportowca. Niezależnie od tego, czy podnosisz ciężary i potrzebujesz shakera do białka, czy też uprawiasz inny sport, który wymaga niezawodnego shakera do suplementów diety lub napojów sportowych, nasi pomocnicy skutecznie wymieszają wszystkie suplementy w proszku do gładkiej konsystencji bez grudek za pomocą praktycznego sita lub spiralnej kulki.

 Pokaż więcej

Oczywiście posiadają one również wytrzymałą pokrywkę i niezawodne uszczelnienie, dzięki czemu nie musisz się martwić o rozlanie płynów, na przykład w torbie sportowej. Możesz wybrać shakery o różnych pojemnościach, takich jak 400, 500, 750 lub 800 ml. Ich wygląd także zależy od preferencji użytkownika, doskonale oddając jego styl lub osobowość. W naszej ofercie dostępne są zarówno shakery o tematyce sportowej, jak i modele z popularnymi motywami militarnymi, muzycznymi czy superbohaterami. Niektóre z nich oferują również dodatkowe funkcje, takie jak wygodne zamknięcie ułatwiające picie, brak BPA lub wytrzymały stalowy korpus. Oprócz klasycznych rodzajów, znajdziesz również shakery wielokomorowe z miejscem na suplementy lub shakery elektryczne, które pozwalają na automatyczne mieszanie bez wysiłku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że znajdziesz dla siebie swój idealny shaker, dobierając odpowiedni materiał, konstrukcję, kształt i ogólną specyfikację, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Dużą zaletą shakerów jest też to, że możesz ich używać jako pojemników na wodę, koktajle lub soki owocowe. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu każdy, kto kontroluje spożycie płynów, może skorzystać z korzyści tego typu akcesoriów. Nasze modele są niezwykle wielofunkcyjnymi akcesoriami, które pozwalają na niezawodne przygotowywanie napojów w zależności od celów. Niezależnie od tego, czy chcesz użyć ich do wody lub napojów sportowych, czy też idealnie wstrząsnąć białkiem w proszku, gainerem, kreatyną lub innym ulubionym suplementem, dedykowane shakery są dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Wybierz shaker z naszej różnorodnej oferty i ciesz się doskonale wymieszanymi suplementami w proszku.

 Pokaż mniej

Pozycja 1

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (31)
 2. SmartShake (25)
 3. BeastPink (5)
 4. PVL (2)
 5. XBEAM (2)
 6. BSN (1)
 7. MuscleTech (1)
 8. Cellucor (1)
 9. JNX (1)
 10. ProSupps (1)
 11. XTEND (1)
 12. STRIX (1)
 13. G Fuel (1)
Kolor
 1. shadow (1)
Kategoria prawna produktu
FILTRUJ PO
 1. C4 Energy Smart Shaker 800ml - Cellucor

Pozycja 1