BSN Suplementy NO

Suplementy NO od producenta BSN to kategoria zawierająca głównie różnego rodzaju stymulanty przedtreningowe, które zapewnią duży zastrzyk energii przed ćwiczeniami. Produkty te w większości wpływają na powstawanie tlenku azotu (NO), który wpływa na przepływ krwi w całym organizmie. Dzięki wazodylatacji (rozszerzenie naczyń krwionośnych) do aktywnych mięśni dociera więcej składników odżywczych i tlenu, co może pomóc w osiągnięciu lepszej wydajności.     

                               

Pod tym względem szczególnie znana jest L-cytrulina i L-arginina. Są to aminokwasy, które wspierają naturalną produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie. Tak więc ich większe stężenie może prowadzić do wspomnianej wcześniej optymalizacji przepływu krwi do aktywnych mięśni. Nie możemy jednak zapomnieć o L-ornitynie, która również zajmuje miejsce wśród suplementów. Jest to aminokwas endogenny, który odgrywa rolę w naturalnej detoksykacji organizmu. Pomaga bowiem wyeliminować nadmiar amoniaku w organizmie, który powstaje podczas intensywnej aktywności fizycznej lub nadmiernego spożycia białka. Co więcej, może również wpływać na poziom zmęczenia.

 Pokaż więcej

Suplementy NO mogą więc korzystnie wpływać na wydajność organizmu dzięki wspomaganiu przepływu krwi i transportu składników odżywczych, a także tlenu do mięśni. Jest to również jeden z powodów, dla którego ich suplementacja staje się coraz bardziej popularna wśród sportowców dyscyplin siłowych, wytrzymałościowych i drużynowych. Oznacza to, że bez problemu możesz korzystać z ich działania podczas każdej aktywności

 Pokaż mniej

Pozycja 1

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (7)
 2. NOW Foods (5)
 3. Applied Nutrition (2)
 4. Universal Nutrition (1)
 5. BSN (1)
 6. ActivLab (1)
 7. ProSupps (1)
 8. OstroVit (1)
 9. Ghost (1)
 10. Mammut Nutrition (1)
Smak
 1. poncz owocowy (1)
 2. limonka cytryna (1)
 3. tropikalny (1)
Opakowanie (g)
 1. 420 g (1)
Kolor
 1. shadow (1)
 2. violet (1)
Forma
 1. proszek (1)
Mieszanka
 1. mieszanka (1)
Kategoria prawna produktu
FILTRUJ PO
Wegetariański (1)
Wegański (1)
Bez glutenu (1)
Bez laktozy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez sztucznego słodzika (1)
Bez opakowania z tworzywa sztucznego (1)
Bez aspartamu (1)
 1. N.O.-Xplode VASO - BSN
  Vaso NO Xplode - BSN
  91%
  91 % (9)
  131,90zł

Pozycja 1