Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Stymulant przedtreningowy Neurocore - MuscleTech

Producent: muscletech
Ocena:
91 %

NeuroCore to przedtreningowy stymulant, dzięki którym doświadczysz nadzwyczajnej siły, niesamowitej ilości energii, efektu napompowania, niezwykłej wytrzymałości i zdolności koncentracji. W 1 dawce zawiera ona aż 1067 mg beta-alaniny, 1000 mg L-cytruliny, 1000 mg chlorowodorku kreatyny oraz 120 mg kofeiny bezwodnej, która została opracowana dla zapewnienia Ci jak najlepszego treningu.

Na stanie
Cena promocyjna   65,50 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

NeuroCore: przedtreningowy stymulant, który daje Ci przypływ energii, siłę oraz maksymalne napompowanie

NeuroCore jest stymulantem przedtreningowym, z którym doświadczysz niezwykłej siły, a wraz z nią nadzwyczajnych rezultatów w formie potężnej dawki energii, maksymalnego napompowania mięśni, niesamowitej siły, wytrzymałości oraz koncentracji psychicznej. Zawiera on wszystkie kluczowe składniki, takie jak beta-alanina, L-cytrulina i chlorowodorek kreatyny, które oprcowano po to, aby dać Ci najwspanialsze doznania treningowe.

  neurocore predtréningový stimulant

Ponadto, przedtreningowiec ten zawiera także 120 mg czystej kofeiny bezwodnej w 1 dawce, dostarczając tym samym przypływu energii. Już po krótkiej chwili od zażycia pierwszej dawki, zwiększa on koncentrację i zdolność skupienia myśli, 1067 mg beta-alaniny zapoczątkowuje proces, który zwiększa siłę i sprzyja rozwojowi mięśni, 1000 mg chlorowodorku kreatyny sprzyja wzrostowi siły zaś 1000 mg L-cytruliny sprzyja maksymalnemu napompowaniu. Substancje zawarte w Neurocore czynią go jednym z najlepszych preparatów przedtreningowych na rynku. Doświadcz prawdziwego poczucia siły i energii podczas swego treningu, zupełnie jak topowi kulturyści.

neurocore predtréningový stimulant  

 

Czego możesz oczekiwać po tym przedtreningowym stymulancie?

 • ENERGIA: Dzięki 120 mg czystej kofeiny bezwodnej, produkt ten jest czymś lepszym niż inne suplementy wprowadzane na rynek przez producentów. NeuroCore powoduje przypływ fali energii, dzięki której doświadczysz niezwykłej siły i polepszysz treningowe osiągi.

 • KONCENTRACJA: NeuroCore pobudza zdolność koncentracji psychicznej już po kilku minutach od zażycia. Skoncentruj swe siły wraz z NeuroCore na swoich celach!

 • MIĘŚNIE: NeuroCore zawiera 1067 mg beta-alaniny, dawkę precyzyjnie określoną na podstawie badań naukowych, pomagającą polepszyć proces budowania masy mięśniowej.

 • SIŁA: Dzięki wyjątkowemu monohydratowi kreatyny, produkt ten zupełnie różni się od innych tego typu. Klinicznie wypróbowana forma kreatyny znacznie zwiększa siłę mięśni i rozwój ich masy.

 • PRZECIĄŻENIE: Zawiera aż 1000 mg L-cytruliny w jednej dawce, co wpływa na tworzenie tlenku azotu, dając znakomite efekty , których nie osiągniesz nawet po zażyciu olbrzymich dawek L-argininy.

 

 

NeuroCore i jego zalety

 • sprzyja rozwojowi masy mięśniowej
 • ekstremalny poziom energii
 • wspiera maksymalne napompowanie

 

Dlaczego warto wybierać NeuroCore?

 • Neurocore™ zawiera naukowo sprawdzone dawki czystej L-cytruliny, zamiast L-argininy czy AKG, dla osiągnięcia intensywnego i długotrwałego napompowania. L-cytrulina, jak wykazały badania naukowe, umożliwia osiągnięcie ponadprzeciętnie wysokiego poziomu argininy we krwi w porównaniu z większymi dawkami samej L-argininy stosowanej bezpośrednio.
 • Kreatyna o wielkiej sile działania, znana jako kreatyna HCl, została zastosowana w Neurocore™. Jak dowiedziono klinicznie, jej działanie zwiększa objętość i siłę mięśni.
 • Neurocore™ zawiera beta-alaninę, substancję, która była szczegółowo badana ze względu na jej wpływa na zwiększenie siły.
 • Inaczej niż wiele innych konkurencyjnych koncentratów, Neurocore™ zawiera klinicznie sprawadzone i naukowo przetestowane składniki, które są wymienione na opakowaniu, tak więc możesz dokładnie co zawiera każda dawka.

neurocore predtréningový stimulant  

 

Skład

Naturalne i sztuczne aromaty, kwas cytrynowe, kwas jabłkowy, krzemionka, krzemian wapnia, sukraloza, acesulfam potasu, czerwień allura AC.

 

Dawkowanie

Zażywaj jedną miarkę, rozmieszaną w 200 ml zimnej wody, na 30 minut przed treningiem. Nie zażywaj więcej niż 3 miarek dziennie.

 

Tabela wartości odżywczych

Wartości odżywcze (preparat o smaku ponczu owocowego)1 dawka (4,3 g)
Kompleks Neurocore™ Komplex3437 mg

Beta-alanina (CarnoSyn®)

1067 mg

L-cytrulina

1000 mg

Monohydrat kreatyny

1000 mg

Wyciąg z żeń-szenia (jak Panax Ginseng - żeń-szeń chiński)

167 mg

Kofeina

120 mg

L-teanina

50 mg

Wyciąg z rozchodników - Stonecrop (takiego jak Rhodiola rosea - różeniec górski (korzenie)

33,4 mg

 

Ostrzeżenie

Produkt zawiera substancje, które są klasyfikowane jako "higroskopijne". Oznacza to, iż wchłaniają one wilgoć z otoczenia, a to może skutkować sklejaniem się proszku w twarde bloczki. Jest to zupełnie normalne i przewidywalne zachowanie się tych składników i nie oznacza że produkt jest niepełnowartościowy, gdyż stwardnienie to nie wpływa na jakość i skuteczność działania produktu. Wystarczy pokruszyć grudki i można zażywać normalnie. Aby spowolnić efekt higroskopijny, przechowuj produkt w chłodnym, suchym miejscu z dala o źródeł wilgoci (nie w lodówce!). NIGDY NIE nabieraj proszku wilgotną miarką!

 

Produkowany w zakładach przetwarzających także mleko, jajka, orzechy, pszenicę, orzechy ziemne, ryby, mięczaki i soję.

Recenzje klientów

Stymulant przedtreningowy Neurocore - MuscleTech

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Stymulant przedtreningowy Neurocore - MuscleTech

Smak

Zapytania od klientów

Stymulant przedtreningowy Neurocore - MuscleTech

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź