BeastPink Na skurcze

Na skurcze od producenta BeastPink to kategoria produktów, które mogą przynieść ulgę w przypadku wystąpienia skurczów. Skurczy doświadcza wielu sportowców, a także miłośników aktywnego trybu życia, ale również inne osoby mogą cierpieć, na przykład na skurcze stóp czy drgania powiek. Skurcze najczęściej pojawiają się po przeciążeniu danego mięśnia lub grupy mięśni, na przykład w wyniku podejmowania wyczerpującej aktywności fizycznej. Dotyczy to między innymi ćwiczeń siłowych czy wymagających wędrówek, ale skurcze zdarzają się nawet biegaczom i innym sportowcom. Podczas ćwiczeń ważne jest więc uzupełnianie elektrolitów, które organizm traci wraz z potem, a które z kolei wpływają na funkcjonowanie mięśni. Nasze Elektrolity TABS mogą Ci w tym pomóc.

 Pokaż więcej

Co może pomóc w łagodzeniu skurczów

Nieprzyjemne skurcze mogą pojawić się niespodziewanie także w czasie spoczynku, na przykład podczas snu lub w innej formie. Najczęściej ich występowanie przypisuje się niedoborowi wapnia lub magnezu, których różne formy znajdziesz właśnie w tej kategorii. Liposomalny magnez i chelat magnezu zaliczają się do najlepszych pod względem szybkości wchłaniania.

Innymi składnikami odżywczymi, które mogą pomóc w zapobieganiu skurczom są wspomniane wcześniej wapń i potas. Są one doskonałym sposobem na wsparcie optymalnego funkcjonowania mięśni. Ponadto potas przyczynia się również do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, który jest odpowiedzialny za właściwą pracę wszystkich ważnych organów. Dodatkowo magnez można znaleźć również w kompleksowej mieszance znanej jako ZMB6, która ma wiele innych  działań. W ofercie znajduje się również Pink Balance, który może przyczynić się do ogólnej harmonizacji okresu kobiety. To właśnie w tym okresie miesiąca kobiety odczuwają skurcze menstruacyjne.

 Pokaż mniej

Pozycja 1

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (9)
 2. Nutrend (3)
 3. NOW Foods (2)
 4. ActivLab (1)
 5. BeastPink (1)
 6. Science in Sport (1)
Smak
 1. Lemoniada truskawkowa (1)
Opakowanie (g)
 1. 216 g (1)
Kolor
 1. shadow (1)
Forma
 1. proszek (1)
Mieszanka
 1. mieszanka (1)
Kategoria prawna produktu
Etykiety produktów
 1. Wegański (1)
FILTRUJ PO
Wegetariański (1)
Wegański (1)
Bez glutenu (1)
Bez laktozy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez sztucznego słodzika (1)
Bez opakowania z tworzywa sztucznego (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Pink Balance - BeastPink
  Pink Balance - BeastPink
  83%
  83 % (28)
  62,90zł

Pozycja 1