Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Zestaw gum treningowych Resistance Band Set PS-4007 - Power System

Producent: Power System
Ocena:
100 %

Zestaw gum treningowych to świetny dodatek do ćwiczeń - składa się z bardzo trwałych, bezszwowych taśm, które pozwalają na wykonanie treningu o różnej intensywnościWzmacniają mięśnie, uelastyczniają je, zwiększają zakres ruchów, a także poprawiają koordynację mięśniową. W każdym opakowaniu znajdują się gumy w 3 różnych kolorach, które oznaczają stopień sprężystości taśmy do ćwiczeń.

Na stanie
Cena promocyjna   24,90 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Zestaw gum treningowych – 3 taśmy do ćwiczeń, które urozmaicą każdy trening siłowy

Zestaw gum treningowych składa się z bardzo trwałych, bezszwowych taśm, które idealnie nadają się do ćwiczeń w domu, centrum fitness lub na siłowni. Akcesoria te pozwalają także na wykonanie treningu o różnej intensywności – taśmy do ćwiczeń mają różne stopnie oporu, dzięki czemu można je dostosować do możliwości osoby trenującej. Wzmacniają mięśnie, uelastyczniają je, zwiększają zakres ruchów, a także poprawiają koordynację mięśniową (tj. rekrutację włókien oraz współpracę międzymięśniową). Wytrzymałe gumy treningowe pozwalają na sporą oszczędność miejsca i nie wymagają użycia dodatkowego sprzętu czy maszyn do ćwiczeń. W każdym opakowaniu znajdują się gumy w 3 różnych kolorach, które oznaczają stopień sprężystości taśmy do ćwiczeń. Aby przejść na wyższy poziom i zwiększyć obciążenie podczas treningu, możesz użyć 2 taśm do wykonania danego ćwiczenia:

 

  • lekki opór (pomarańczowy)
  • średni opór (fioletowy)
  • mocny opór (szary)
 

Zestaw gum treningowych Resistance Band Set PS-4007 - Power System

 

Zestaw gum treningowych i jego zalety

  • świetnie urozmaicenie treningu siłowego
  • dedykowany między innymi do takich ćwiczeń jak podciąganie na drążku, trójbój siłowy lub jako element stabilizujący w podnoszeniu ciężarów
  • może być stosowany jako dodatkowe akcesorium podczas zajęć z aerobiku, fitness, ale będzie stanowił również wyzwanie dla osób trenujących crossfit i sztuki walki
  • zawiera 3 opaski w 3 różnych kolorach, które oznaczają stopień sprężystości taśmy do ćwiczeń
  • taśmy są wykonane z wysokiej jakości elastycznego materiału
  • wymiary 120 x 15 cm
Recenzje klientów

Zestaw gum treningowych Resistance Band Set PS-4007 - Power System

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Zestaw gum treningowych Resistance Band Set PS-4007 - Power System
Zapytania od klientów

Zestaw gum treningowych Resistance Band Set PS-4007 - Power System

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź