VENUM Plecaki

Plecaki od producenta VENUM to kategoria, która oferuje praktyczne akcesoria dla każdego, kto chce mieć swoje rzeczy osobiste, akcesoria i sprzęt do ćwiczeń, lub przekąski czy inny sprzęt turystyczny pod ręką. Możesz wybierać spośród różnych materiałów, designów i wykończeń, które nie tylko dopełnią twój styl, ale i zaspokoją praktyczne potrzeby i oczekiwania. Różne opcje ładnie uwzględniają funkcje takie jak regulowane paski, dodatkowe kieszenie, zamki, ergonomiczne kształty czy specjalne wodoodporne wykończenia.

 Pokaż więcej

W kategorii plecaków znajdziesz:

 • Wielofunkcyjne plecaki, które z pewnością zachwycą wszechstronnym zastosowaniem. Są idealne na siłownię jako plecaki na siłownię, gdzie bezpiecznie przeniosą twoją odzież sportową, shaker, pojemnik na tabletki lub ulubione suplementy diety. Ponadto są doskonałe do pracy lub na uczelnię. Pod tym względem oferują osobną przegrodę na laptopa, którą można również wykorzystać na ważne dokumenty robocze. Pozostała część przestrzeni niezawodnie służy do przechowywania różnych innych narzędzi do pracy czy przedmiotów osobistych. Uniwersalne zastosowanie tej kategorii przejawia się w taki sposób, że uwzględnia także praktyczne plecaki turystyczne. Mogą być wykorzystywane do łatwego przechowywania bluz, pojemników z jedzeniem, zestawów sztućców, przekąsek czy butelki na wodę. 
 • Plecaki sportowe, które są specjalnie dostosowane do potrzeb sportowców. Doskonałym przykładem jest plecak wodoodporny Dry Bag, który stanie się twoim niezawodnym kompanem podczas wszystkich wodnych lub letnich aktywności. Posiada certyfikat wodoodporności i zapewni suchość twoich rzeczy podczas na przykład paddleboardingu, spływu kajakowego, raftingu czy jazdy na nartach wodnych. Jednak ta kategoria przeznaczona jest również dla biegaczy, a czeka na nich plecak z bukłakiem na wodę Trail Hydropack. Posiada pojemnik na wodę, który pomoże ci uzupełniać niezbędne płyny podczas każdej aktywności.

Przyjdź i wybierz z naszej szerokiej oferty plecaków do użytku ogólnego i sportowego, które z pewnością staną się twoim towarzyszem na co dzień.

 Pokaż mniej

Produkty 2

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (10)
 2. Under Armour (9)
 3. VENUM (2)
 4. BeastPink (1)
 5. STRIX (1)
Kolor
 1. Czarny (2)
Kategoria prawna produktu
Etykiety produktów
 1. Nowość (2)
Cena
FILTRUJ PO
 1. Challenger Pro BackPack Black/Dark Camo - Venum
 2. Challenger Pro Evo BackPack Black/White - Venum

Produkty 2