Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Manuka Health

Manuka Health

W 2008 roku Manuka Health wprowadziła po raz pierwszy klasyfikację miodów ze względu na zawartość MGO, jako dokładniejszą i wiarygodniejszą metodę określania jakości miodu z Manuki. System znakowania MGO w miodzie z Manuki jest ważny, ponieważ:

 • Opiera się na nauce i badaniach - dokładny i wiarygodny system certyfikacji miodów z Manuki w zależności od poziomu metyloglioksalu, który może być zweryfikowany w każdym laboratorium.

 • Jest weryfikowany - każda partia miodu z Manuki jest testowana i certyfikowana, co gwarantuje minimalny poziom MGO, co jest jasno wykazane na opakowaniu.
 • Jest zrozumiałe i jasne - miód z Manuki MGO ™ 400+ gwarantuje minimalną zawartość 400 mg metyloglioksalu na kilogram miodu z Manuki.

 

Manuka Health testuje każdą partię miodu, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość i klarowność miodu. Firma zajmuje się całym procesem produkcji, od pszczelarstwa do finalnego produktu, a każdy słoik miodu musi spełniać restrykcyjne standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa, aby zachować właściwości bioaktywnych składników. Spróbuj niezwykle zdrowych i odżywczych miodów z Manuki!

 

Manuka Health

 

Źródła

 

 1. MGO™ 550+ Miód Manuka - Manuka Health
  Ocena:
  100% (1)
  Cena promocyjna   215,99 zł
 2. MGO™ 400+ Miód Manuka - Manuka Health
  Ocena:
  100% (2)
  Cena promocyjna   145,99 zł
 3. MGO™ 250+ miód Manuka - Manuka Health
  Ocena:
  100% (1)
  Cena promocyjna   99,90 zł

Pozycja(e) 3