Recenzje - Anabolic Whey - GymBeam | GymBeam.pl Skip to main content

Anabolic Whey to wieloskładnikowe białko zawierające koncentrat białka serwatkowego (WPC) i kazeinę, które dostarcza organizmowi wysokiej jakości proteiny wspomagające wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Ponadto jest również wzbogacone peptydami glutaminy i monohydratem kreatyny, który zwiększa wydajność fizyczną podczas intensywnych treningów. 

105,90 zł(105,90 zł/ kg)
DARMOWA dostawa dla zamówień od 149,00 zł
U Ciebie już piątek 26.06
Szczegóły
Więcej informacji
Testy laboratoryjneRecenzje

Anabolic Whey - GymBeam

4.7
Średnia z 1336 recenzji
(1084 recenzje)
(161 recenzji)
(45 recenzji)
(21 recenzji)
(23 recenzje)

Doświadczenia klientów:

Opinie o produkcie typu odżywka białkowa whey plus kreatyna są zdecydowanie pozytywne. Klienci wielokrotnie chwalą świetny smak we wszystkich wariantach, szczególnie wanilię i czekoladę, a także dobrą rozpuszczalność na co dzień w wodzie i mleku oraz w większości przypadków gładkie trawienie. Wiele osób wspomina również zauważalny wzrost siły i wsparcie przyrostu masy mięśniowej, czemu sprzyja dodatek kreatyny i BCAA. Mniejsza część relacjonuje, że bywa on dość słodki oraz że czasem tworzy małe grudki, jeśli nie zostanie szybko wymieszany.

  • Świetny smak
    |
  • Dobra rozpuszczalność
    |
  • Brak grudek u wielu osób
    |
  • Pomaga w rozwoju mięśni
    |
  • Dodana kreatyna
    |
  • Zwykle łatwe trawienie

Wygenerowano przez AI z 1336 opinii klientów.

Najbardziej przydatna pozytywna recenzja produktu

Robin

Zweryfikowany zakup
Nie spodziewałem się, że za taką cenę można dostać smaczne białko. Ze względu na niską cenę, smak truskawkowy to uczta. Świetne dla mnie
Najbardziej przydatna negatywna recenzja produktu

Vojta

Zweryfikowany zakup
- Tylko 50 gramów białka na 100 gramów proszku - Smak czekolady jest zbyt sztuczny - Za dużo węglowodanów Ogólnie rzecz biorąc, to białko nie jest dla kogoś, kto szuka wysokiej jakości źródła białka
Według smaku

Polskie recenzje (30)
Zweryfikowane zakupy (1153)
Pozytywnie (1284)
Negatywnie (46)
Recenzje w innych krajach (1306)
  • Віталій

    Zweryfikowany zakup

    11.01.2024

    Smak: czekolada
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Тимур

    Niezweryfikowany zakup

    6.01.2024

    Smak: czekolada
    Piłam 2 razy dziennie, wszystko zgodnie z instrukcją, przestrzegałam prawidłowej diety, nie tyłam.Jeśli chodzi o smak, radzę mieszać z mlekiem, bo z wodą nie przepadam za czekoladą, ja nie podoba mi się to
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • PetrV

    Zweryfikowany zakup

    29.12.2023

    Smak: czekolada, wanilia
    Dobry w smaku, nadaje się do kasy i do samodzielnego przygotowania domowego boostera + zawiera kreatynę
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • MiroH

    Zweryfikowany zakup

    19.12.2023

    Smak: czekolada
    Dobry zyskacz
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Toman

    Zweryfikowany zakup

    17.12.2023

    Smak: truskawka
    Działa i smakuje dobrze.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Marin

    Zweryfikowany zakup

    16.12.2023

    Smak: truskawka
    Dobrze się rozpuszczalny, przyjemny smak, ogólnie jestem zadowolony.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • ozsi

    Zweryfikowany zakup

    12.12.2023

    Smak: wanilia
    Anabolic Whey GymBeam rozpuszcza się także w zimnej wodzie. Można go dobrze mieszać z solami mineralnymi, ponieważ nie skleja się. Po napełnieniu można go łatwo dozować za pomocą dołączonej łyżki. Niestety torby nie można ponownie zamknąć. ZIP zatyka się nawet przy najmniejszej ilości produktu. Do codziennego użytku należy go przenieść do innego pojemnika.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Αχιλλέας

    Niezweryfikowany zakup

    11.12.2023

    Smak: czekolada
    Wybrałam smak czekoladowy. Jest całkiem dobry dla białka serwatkowego i dość dobrze rozpuszcza się w wodzie. Zapewnia wystarczający odpoczynek mięśniom po treningu i całkiem niezłe opuchnięcie!!!! Na pewno będę kontynuować to przez kolejne 2,5kg
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Misáj

    Niezweryfikowany zakup

    8.12.2023

    Smak: truskawka
    W 100 gramach produktu znajduje się 18,2 gramów cukru. Jedna porcja (38 gramów) zawiera 7 gramów cukru... Po smaku można poznać, że jest dość słodki. Jest to produkt w przystępnej cenie, jednak uważam, że tak wysoka zawartość cukru jest nie do zaakceptowania w przypadku wysokiej jakości odżywki białkowej. Zamówiłam o smaku truskawkowym, nie było z nim problemu, konsystencja, smak i rozpuszczalność są w porządku.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
  • Jindřule

    Zweryfikowany zakup

    6.12.2023

    Smak: czekolada
    Jak kakao, luksusowe.
    Czy ta recenzja była dla Ciebie przydatna?
Pytania
Warianty produktu
Powiązane filmy
Blog

Inni wybierają również