MADMAX Bandaże do ćwiczeń

Bandaże do ćwiczeń od producenta MADMAX to kategoria, która oferuje szeroki wybór opasek i owijek zaprojektowanych w celu stabilizacji kończyn podczas treningów. Znajdziesz tu pasy wzmacniające plecy, a także bandaże na łokieć, nadgarstek, kolano czy kostkę. Wykonane z elastycznego materiału opaski i owijki dopasowują się do kształtu kończyny, zapewniając optymalne wsparcie i umożliwiając ruch w naturalnych pozycjach. Pomaga to zmniejszyć ryzyko kontuzji podczas ćwiczeń. Tego typu praktyczne akcesoria są najczęściej używane przez osoby borykające się z problemami ze stawami, które chcą zwiększyć stabilność.

Są one jednak również przydatne podczas sesji podnoszenia ciężarów, gdy potrzebne jest dodatkowe wsparcie stawów. Dzięki temu nadają się do treningu siłowego, sportów drużynowych, sportów walki i różnych zajęć rekreacyjnych, a także w trakcie rehabilitacji po kontuzji.

 Pokaż więcej

Rodzaje opasek i owijek:

 1. Opaski neoprenowe: wykonane z elastycznego materiału opaski bezpiecznie podtrzymują kolano, kostkę lub łokieć. Wystarczy założyć je na kończynę przed ćwiczeniami. Ważne jest jednak, aby wybrać odpowiedni rozmiar dla właściwego dopasowania.
 2. Owijki klasyczne: używane do owijania wokół kończyny owijki oferują możliwość regulacji zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Są odpowiednie na łokieć, nadgarstek, kolano lub kostkę.
 3. Opaski terapeutyczne: tego typu opaski zawierają żelowe wkładki, które mogą być chłodzone lub podgrzewane w miarę potrzeby. W zależności od rodzaju opaska może być stosowana jako kompres na głowę, kostkę lub kolano. Zapewnia ulgę, wywołuje uczucie relaksu i jest szczególnie korzystna dla sportowców w okresie rekonwalescencji po kontuzji.

W tej kategorii znajdziesz również taśmy kinezjologiczne, które są odpowiednie w przypadku nadwyrężeń lub urazów mięśni, ścięgien i więzadeł. Są łatwe w użyciu, a po prawidłowej aplikacji dobrze przylegają do skóry. Są one powszechnie stosowane przez sportowców, a także osoby doświadczające problemów z kolanami czy układem mięśniowo-szkieletowym. Dodatkowo dostępne są taśmy rehabilitacyjne, służące do owijania różnych części ciała, takich jak kolana, łokcie czy kostki. Dzięki temu poprawiają przepływ krwi w mięśniach, co ostatecznie może skutkować poprawą ruchomości chorej kończyny. Sportowcy korzystają z nich podczas regeneracji osłabionych kończyn, a także w ramach przygotowań do wysiłku fizycznego.

Oferta obejmuje również opaskę ograniczającą przepływ krwi w bicepsie. Tego typu akcesorium wykorzystuje system Blood Flow Restriction (BFR), metodę treningową opartą na ograniczeniu przepływu krwi w konkretnym obszarze ciała. Metoda ta jest obecnie intensywnie badana pod kątem jej potencjalnie korzystnego wpływu na tworzenie warunków do stymulacji wzrostu mięśni (hipertrofia mięśniowa). Jest zatem odpowiednia głównie dla sportowców siłowych. Z kolei miłośnicy sportów rakietowych z pewnością docenią opaski uciskowe na ramię. Dla biegaczy i innych sportowców wytrzymałościowych oferujemy natomiast podkolanówki kompresyjne na łydki, które mogą poprawić ich wydajność.

 Pokaż mniej

Produkty 2

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Zastosowanie
 1. na kolana (1)
Producent
 1. GymBeam (24)
 2. CHIBA (4)
 3. Climaqx (3)
 4. GymBeam Clothing (2)
 5. RDX Sports (2)
 6. MADMAX (2)
Kolor
 1. Czarny (1)
 2. czarny - zielony (1)
Rozmiar
 1. S (1)
Kategoria prawna produktu
Cena
FILTRUJ PO
 1. Non Slide & Slip Knee Wraps - MADMAX
  Owijki na Kolano Non Slide & Slip 2m - MADMAX
  80%
  80 % (1)
  128,90zł
 2. Compressive Ankle Support With Strap - MADMAX
  Uciskowy Wiązany Stabilizator na Kostkę 3D - MADMAX
  100%
  100 % (1)
  49,90zł

Produkty 2