Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition

Super Guarana to naturalne, roślinne źródło kofeiny, które działa pobudzająco i odświeżająco, ułatwia koncentrację i wspomaga utratę tkanki tłuszczowej. Produkt zawiera również wapń, który wspiera prawidłowy przebieg procesów metabolicznych, wpływa na pracę mięśni i neuroprzekaźników oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.</p

Długoterminowo niedostępny

 

Super Guarana: naturalne źródło kofeiny, które daje natychmiastowy zastrzyk energii organizmowi przed treningiem, ułatwia koncentrację i wspomaga utratę tkanki tłuszczowej

Super Guarana to naturalne, roślinne źródło kofeiny i innych składników aktywnych. Nasiona guarany zawierają około dwa razy większe stężenie kofeiny niż znajduje się w ziarnach kawy. Guarana daje potężną energię do działania i poprawia sprawność umysłową (koncentrację, skupienie). Może być włączona do diety, ponieważ zmniejsza apetyt i wspomaga utratę tkanki tłuszczowej. Guarana ma pozytywny wpływ na pamięć, sprawność fizyczną, czujność (świadomość otoczenia) i nastrój. Ponadto powoduje zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Produkt zawiera również wapń, który wspiera prawidłowy przebieg procesów metabolicznych, wpływa na pracę mięśni i neuroprzekaźników oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. 

 


super guarana  

Super Guarana i jej zalety

  • naturalne, roślinne źródło kofeiny
  • daje potężną energię do działania
  • ułatwia koncentrację i poprawia sprawność umysłową
  • zmniejsza apetyt
  • wspomaga utratę tkanki tłuszczowej
  • wspiera prawidłowy przebieg procesów metabolicznych
  • wpływa na pracę mięśni

    

Dawkowanie

Należy stosować 2 tabletki dziennie 30 minut przed treningiem.

   

Tabela wartości odżywczych

Wartości odżywcze1 porcja (2 tabletki)

Wapń

500 mg

Guarana

900 mg

   

Pozostałe składniki

Węglan wapnia, nasiona guarany (Paullina cupana), fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna (pochodzenia roślinnego), koloidalny dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, talk.

   

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 °C, z dala od bezpośredniego nasłonecznienia i mrozu. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwego stosowania lub przechowywania.

Informacje o alergenach: Produkt wytworzono w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, białko jaj, gluten i orzeszki ziemne.

 

 

Recenzje klientów

Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition
Twoja ocena

Ostrzeżenia:

Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.

Zapytania od klientów

Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź