Rękawiczki treningowe dla kobiet Pro Pink - Harbinger

0%
0% (0)
Producent: Harbinger

Rękawiczki treningowe dla kobiet Pro Pink to unikatowe rękawiczki do ćwiczeń dla kobiet, w których się zakochasz dzięki ich designowi i funkcjonalności. Rękawiczki mają solidną, dwuwarstwową powierzchnię w obrębie dłoni dla maksymalnego komfortu i wytrzymałości. Dzięki wentylacji, która odprowadza ciepło, dłonie zawsze będą gotowe pewnie złapać ciężar. Elastyczne zapięcie Velcro zapewnia bezpieczne dopasowanie wokół nadgarstka.

W magazynie
114,90zł
0,00zł

Rękawiczki treningowe dla kobiet Pro Pink - rękawiczki do ćwiczeń dla wszystkich kobiet, które są zdeterminowane, aby pokonać każde wyzwanie

Rękawiczki treningowe dla kobiet Pro Pink to unikatowe rękawiczki do ćwiczeń dla kobiet, które pokochasz za ich modny design i maksymalną funkcjonalność. Wzmocniona, dwuwarstwowa powierzchnia w obrębie dłoni poprawia chwyt i zwiększa elastyczność. Rękawiczki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniały jak najskuteczniejszą wentylację, w związku z czym odprowadzają ciepło i pot. Dzięki praktycznemu zapięciu Velcro możesz z łatwością dopasować rozmiar rękawiczek. Ponadto rękawiczki treningowe dla kobiet Pro Pink mogą być prane w pralce, dzięki innowacyjnej technologii Wash & Dry.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar??

RozmiarSML
Obwód dłoni 16,5-17,8 cm 17,8-19 cm 19-20,3 cm
Więcej informacji
Główna kategoria Rękawice do ćwiczeń
Wyprodukowany w EU
Dystrybutor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kategoria prawna produktu akcesoria
Recenzje klientów Rękawiczki treningowe dla kobiet Pro Pink - Harbinger
Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Rękawiczki treningowe dla kobiet Pro Pink - Harbinger
Twoja ocena
Rozmiar Cena Cena promocyjna W magazynie
S 139,99zł 114,90zł
do 5 szt. na stanie
M 139,99zł 114,90zł
do 5 szt. na stanie
Zapytania od klientów
Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź