| GymBeam.pl Skip to main content
SUPERFOODS dla wsparcia odporności - teraz do 20% taniej

Produkty wegetariańskie

Produkty wegetariańskie to kategoria, w której znajdziesz szeroką gamę produktów spożywczych odpowiednich dla preferencji każdego wegetarianina. Laktoowowegetarianie, którzy swoją dietę roślinną uzupełniają jajkami i produktami nabiałowymi, na pewno znajdą coś dla siebie. Peskatarianie z pewnością docenią selekcję ryb. Bez względu na to, jakim typem wegetarianina jesteś, z pewnością znajdziesz odpowiednie dla siebie produkty w tej kategorii. Oferuje ona szeroką gamę produktów spożywczych dostępnych, abyś mógł tworzyć różnorodne bezmięsne przepisy. 

W kategorii produktów wegetariańskich znajdziesz:

  • Zboża i pseudozboża, które są podstawą roślinnej diety. Ryż, gryka, komosa ryżowa i amarantus doskonale pasują do wielu dań wegetariańskich. Mogą być wykorzystywane jako dodatek lub jako główny składnik w wytrawnych, lub słodkich sufletach, placuszkach, muffinach oraz w wytrawnej lub słodkiej owsiance.
  • Produkty zbożowe, takie jak makaron, kuskus czy bulgur są idealne do przygotowywania szybkich lunchów lub kolacji. Docenisz także smaczną bazę na pizzę, dzięki której możesz mieć pizzę gotową na stole w dziesięć minut. Dzięki pszennej tortilli możesz przygotować przepysznego wrapa na lunch lub brunch jeszcze szybciej. 
  • Roślinne alternatywy dla mięsa, takie jak tofu, tempeh czy seitan świetnie sprawdzają się jako źródło białka zarówno dla wegetarian, jak i dla wegan. Możesz podawać je ze zbożowym dodatkiem, wykorzystać je do przygotowania wegańskiego burgera lub stworzyć przepyszny sos do makaronu.
  • Płynne białka jajek są praktycznym sposobem na dodanie wysokiej jakości białka jajek do swojej diety. Możesz pić je samodzielnie lub wykorzystać je do przygotowania omletów czy innych fit przepisów. 
  • Orzechy są doskonałą przekąską z zawartością białka, błonnika i zdrowych tłuszczy. Rozkoszuj się nimi samodzielnie, z owsianką lub wykorzystuj je do przygotowania przepysznego chlebka bananowego, babki lub innych przepysznych deserów.
  • Owsianka, granola czy płatki śniadaniowe są podstawą zdrowego śniadania. Możesz je urozmaicić jogurtem, kefirem czy białkiem serwatkowym w proszku.
  • Liofilizowane owoce świetnie sprawdzają się w owsiance i doskonale pasują do naleśników, placuszków czy twoich ulubionych ciast.
  • Batony proteinowe, flapjacki i pozostałe przekąski idealnie nadają się na przekąskę w drodze i w pracowite dni, zaspokajając głód i zachcianki na słodycze w moment. 
  • Białko w proszku, bez względu na to, czy serwatkowe lub roślinne, pomoże ci zaspokoić twoje dzienne zapotrzebowanie na białko, co z pewnością zostanie docenione przez sportowców i aktywne osoby. 
  • W ofercie znajdziesz także oleje, sosy, kremy do smarowania, słodziki, dżemy, shoty owocowe, pełnowartościowe zamienniki posiłków i inne smaczne produkty, które wpisują się w dietę wegetariańską.

Wszystkie te produkty można wykorzystać do stworzenia bezmięsnych domowych przepisów. Jeśli szukasz inspiracji na pyszne dania, sprawdź naszą różnorodną kolekcję wegetariańskich przepisów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wegetariańskiej diety, włączając jej zalety i związane z nią ryzyka, sprawdź nasz artykuł: Wegetarianizm: zalety i wady bezmięsnej diety

 
BIO Syrop z Agawy 250 ml - GymBeam

RABAT -20%

BIO

Wegański

BIO Syrop z Agawy 250 ml - GymBeam
10,30 zł
Makaron z ciecierzycy - GymBeam

Wegański

Makaron z ciecierzycy - GymBeam
7,83 zł
(26,10 zł/ kg)
BIO Ziarna Kakaowca - VanaVita

RABAT -10%

BIO Ziarna Kakaowca - VanaVita
40,55 zł
(162,20 zł/ kg)
BIO Wegański baton proteinowy - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Wegański baton proteinowy - VanaVita
Od6,90 zł
(138,00 zł/ kg)
Różowa Sól Himalajska 500 g - drobna - GymBeam

Wegański

Różowa Sól Himalajska 500 g - drobna - GymBeam
3,95 zł
(7,90 zł/ kg)
Pistacje niełuskane - GymBeam

Wegański

Pistacje niełuskane - GymBeam
54,90 zł
(109,80 zł/ kg)
BIO Pestki Słonecznika - VanaVita

BIO

Wegański

BIO Pestki Słonecznika - VanaVita
14,90 zł
(29,80 zł/ kg)
Jammy Spread - GymBeam
Made in Poland

Wegański

Jammy Spread - GymBeam
12,90 zł
(58,64 zł/ kg)
Potrójna Kofeina - GymBeam
Potrójna Kofeina - GymBeam
27,90 zł
(0,47 zł/ kap)
Just Strawberry - GymBeam

Nowość

Wegański

Just Strawberry - GymBeam
34,90 zł
(174,50 zł/ kg)
Cynamon cejloński BIO w proszku - GymBeam

RABAT -20%

BIO

Wegański

Cynamon cejloński BIO w proszku - GymBeam
13,50 zł
(135,00 zł/ kg)
Muesli 350g - Sante
Muesli 350g - Sante
6,37 zł
(18,20 zł/ kg)
Endurosnack 75 g - Nutrend
Endurosnack 75 g - Nutrend
8,36 zł
(111,47 zł/ kg)
Pudding białkowy - GymBeam
Pudding białkowy - GymBeam
42,90 zł
(85,80 zł/ kg)
BIO Tempeh - VanaVita
Made in Netherlands
BIO Tempeh - VanaVita
Od12,90 zł
(73,71 zł/ kg)
Nutmix - GymBeam

Wegański

Nutmix - GymBeam
38,90 zł
(77,80 zł/ kg)
BIO Sos Kokosowy Aminos - GymBeam
Made in Poland
BIO Sos Kokosowy Aminos - GymBeam
32,90 zł
(131,60 zł/ l)
Kulki białkowe MoiMüv - GymBeam
Kulki białkowe MoiMüv - GymBeam
32,90 zł
(173,16 zł/ kg)
BIO Syrop Klonowy 250 ml - GymBeam

RABAT -18%

BIO

Wegański

BIO Syrop Klonowy 250 ml - GymBeam
22,90 zł
(91,60 zł/ l)
Białko z grochu 80 - The Protein Works

Wegański

Białko z grochu 80 - The Protein Works
Od58,90 zł
(117,80 zł/ kg)
Orzechy ziemne nieprażone - GymBeam

Wegański

Orzechy ziemne nieprażone - GymBeam
12,90 zł
(25,80 zł/ kg)
Makaron szpinakowy - GymBeam

Wegański

Makaron szpinakowy - GymBeam
7,23 zł
(24,10 zł/ kg)
Makaron pełnoziarnisty orkiszowy - GymBeam

Wegański

Makaron pełnoziarnisty orkiszowy - GymBeam
6,82 zł
(22,73 zł/ kg)
Jagody Goji - GymBeam

Wegański

Jagody Goji - GymBeam
40,90 zł
(81,80 zł/ kg)
Produkty 169-192 z 562