Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nutrend Pozostałe aminokwasy

Nutrend Pozostałe aminokwasy

Nutrend Pozostałe aminokwasy

Pozostałe aminokwasy od producenta Nutrend to kategoria produktów, w których wszystkie ważne aminokwasy można znaleźć oddzielnie, czyli nie w połączeniu z innymi. Należą do nich: leucyna, arginina, glutamina, lizyna, tauryna, jabłczan cytruliny i wiele innych. Białka i zawarte w nich aminokwasy są ważne dla każdego, ale szczególnie dla tych, którzy chcą w naturalny sposób uzyskać przyrost masy mięśniowej. Nie zawsze możliwe jest dostarczenie optymalnej ilości aminokwasów bezpośrednio z diety, dlatego dobrze jest stosować je również jako w postaci suplementów. Większość z nich poddawana jest procesowi hydrolizy, dzięki czemu nie obciążają one układu trawiennego.  

 

Zobacz więcej

 

Leucyna jest aminokwasem niezbędnym i najważniejszym aminokwasem BCAA. Jest on najbardziej zaangażowany we wzrost mięśni, wspiera syntezę białek, przyspiesza regenerację po wysiłku fizycznym i zapobiega utracie tkanki mięśniowej nawet podczas restrykcyjnej diety.

Arginina zwiększa produkcję hormonu wzrostu, zwiększa ilość NO (tlenek azotu), wspiera wzrost mięśni, poprawia proces gojenia się ran i wspomaga metabolizm białek.

Glutamina jest doskonałym suplementem dla każdej osoby dążącej do zwiększenia ochrony i regeneracji masy mięśniowej. Jest to aminokwas, który poprawia odporność, reguluje równowagę białkową, zapobiega rozpadowi tkanki mięśniowej, zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu, przyspiesza regenerację komórek i działa anabolicznie. Stanowi do 60% aminokwasów w mięśniach.

Lizyna jest aminokwasem, który odgrywa ważną rolę w procesie budowy mięśni, gojenia się ran i ogólnej rewitalizacji organizmu. Posiada zdolność do zapobiegania rozwoju przeziębienia, opryszczki, wirusa opryszczki i przyspiesza powrót do zdrowia po kontuzjach sportowych i operacjach. Utrzymuje również dodatni bilans azotowy, przyczyniając się do tworzenia środowiska anabolicznego w organizmie.

Jabłczan cytruliny to połączenie aminokwasu L-cytruliny i jabłczanu (kwasu jabłkowego), który jest skutecznym sposobem na zwiększenie wydajności, opóźnienie uczucia zmęczenia i przyspieszenie regeneracji. Cytrulina szybko poprawia krążenie krwi w mięśniach, zwiększa poziom siły i usuwa z organizmu toksyny, takie jak kwas mlekowy i amoniak. Jabłczan zwiększa poziom ATP.

Beta-alanina jest nieistotnym aminokwasem, który wspomaga przyrost siły mięśniowej, poprawia wydajność, zwiększa wytrzymałość, opóźnia zmęczenie i zapobiega tworzeniu się kwasu mlekowego. Może być wykorzystana podczas treningów siłowych o dużej intensywności, ale także w trakcie ćwiczeń wytrzymałościowych.

Tyrozyna jest nieistotnym aminokwasem o działaniu antykatabolicznym, który wspomaga przemianę materii, przyspiesza regenerację organizmu i zwiększa wydajność fizyczną.


Tauryna jest znana głównie z opakowań napojów energetycznych, a zatem opinia publiczna uważa, że jest to substancja szkodliwa. Prawda jest jednak taka, że dodaje się ją do napojów energetycznych ze względu na jej pozytywne działanie na zdrowie człowieka oraz w celu zmniejszenia negatywnego wpływu kofeiny. Jest to kwas beta-aminoetanosulfonowy, który jest wytwarzany w organizmie głównie z cysteiny i jego produkcja jest również stymulowana przez ilość witaminy B6. Tauryna jest wydalana z moczem, a także żółcią, ponieważ jest jej częścią.


 

 

Nutrend Gymbeam

 

Źródła

 

ukryj opis
Opcje zakupów
Kategoria
  Producent
  Smak
  Kaps
  Forma
  Mieszanka
  Filter by
   • Wegetariański (1)
   • Wegański (1)
   • Bezglutenowy (1)
   • Bez laktozy (1)
   • BIO (1)
   • Bez GMO (1)
   • Bez sztucznego słodzika (1)
   • Bez opakowania z tworzywa sztucznego (1)
   • Bez aspartamu (1)
  1. Tyrosine 120 kaps- Nutrend
   Ocena:
   0% (0)
   Cena promocyjna 57,90 zł

  Pozycja 1

  Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.