Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nitrix 2.0 - BSN

Producent: BSN
Ocena:
73 %

Nitrix 2.0 to nowy stymulant przedtreningowy, który zapewnia maksymalną pompę, zwiększa poziomy tlenku azotu i poprawia wytrzymałość i wyniki. Zawiera L-cytrulinę (do 3 g), która sprawia, że jest on idealny na trening. W dodatku zmniejsza zmęczenie i zwiększa energię.

Na stanie
Cena promocyjna   109,90 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Nitrix 2.0: przedtreningowy stymulant, który poprawia wytrzymałość i wyniki

Nitrix 2.0 to nowy stymulant przedtreningowy, który zapewnia maksymalną pompę, zwiększa poziomy tlenku azotu i poprawia wytrzymałość i wyniki. To najnowsze osiągnięcie w kwestii opracowania skoncentrowanego tlenku azotu, prekursor produkcji tego związku zaprojektowany tak, aby poprawiać krążenie, wytrzymałość i wyniki. Kluczowe w kwestii nowego, poprawionego Nitrix 2.0 jest wykorzystanie aminokwasu, L-cytruliny (3 g), prekursora produkcji tlenku azotu. Dzięki niezłomnemu poświęceniu dla innowacji BSN przedstawia poprawioną wersję swojego najlepszego produktu i stawia krok naprzód w świecie suplementacji. Zapewnia cenną podstawę dla twojej suplementacji i treningu. Jest wygodniejszy w użyciu niż kiedykolwiek. Dla idealnych efektów przyjmij 3 tabletki na 60 minut przed treningiem i 3 tabletki po, czyli 6 tabletek dziennie. Nitrix 2.0 został zaprojektowany, aby wspierać:

  • Uczucie spompowania
  • Dążenie do celu
  • Produkcję tlenku azotu
  • Wydolność
 
Nitrix 2.0 - BSN

 

Nitrix 2.0 i jego zalety

  • zapewnia maksymalną pompę
  • zmniejsza zmęczenie
  • poprawia wytrzymałość
  • zwiększa energię
  • produkuje tlenek azotu
  • zawiera nową formę kreatyny

 

Skład

Monohydrat kreatyny, L-cytrulina, wypełniacz (celuloza mikrokrystaliczna), środek przeciwzbrylający (krzemionka, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), wyciąg z głogu (Crataegus monogyna / laevigata, część nadziemna), wyciąg z granatu (Punica granatum, zarodek), wyciąg z pestek winogron (Vitis vinifera, pestka), stabilizator (wzmocniona karboksymetyloceluloza sodu), ekstrakt z pieprzy cayenne (Capsicum annuum, zalążek), wyciąg z proszku kory Polygonum cuspidatum (standaryzowany 20% resveratol), nikotynamida, ekstrakt z czarnego pieprzu (Piper nigrum, owoc).

  nitrix 2.0 predtréningový stimualnt

 

Dawkowanie

Przyjmować 3 tabletki 60 minut przed treningiem i 3 po.

 

Tabela wartości odżywczych

Wartości odżywcze1 dawka (3 tabletki)
Kreatyna1,5 g
L-cytrulina1,5 g
Wyciąg z głogu100 mg
Wyciąg z granatu100 mg
Wyciąg z pestek winogron50 mg
Wyciąg z pieprzu cayenne25 mg
Niacyna12 mg
Wyciąg z czarnego pieprzu5 mg
Resveratrol3 mg

 

Ostrzeżenie

Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem, jesli masz problemy zdrowotne lub przyjmujesz leki. Produkt nie jest zalecany osobom poniżej 18 roku życia, kobietom w ciąży, starających się o zajście w ciążę lub karmiących. Niezalecany dla osób wrażliwych na niacynę. Trzymać poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła słonecznego. Wyprodukowano w ośrodku, który przetwarza produkty zawierające mleko, jajka, soję, skorupiaki, olej rybny i orzechy.

Recenzje klientów

Nitrix 2.0 - BSN

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Nitrix 2.0 - BSN
Zapytania od klientów

Nitrix 2.0 - BSN

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź