Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatyna 100% - Scitec Nutrition

Ocena:
86 %

100% Creatine to monohydrat kreatyny, który wyróżnia się najwyższą czystością. Posiada zdolność do zwiększania objętości komórek mięśniowych oraz do syntezy białka, wpływa na siłę i masę mięśniową, jak również na poprawę rezultatów treningu. Wysoką jakość produktu potwierdza opatentowana formuła Creapure ™, zawierająca czystą postać monohydratu kreatyny.

Na stanie
Cena promocyjna   46,99 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

100% monohydrat kreatyny o najwyższej czystości, który wspomaga przyrost mięśniowej, poprawę siły i regenerację mięśni

100% Creatine to monohydrat kreatyny Creapure ™ o najwyższej czystości. W latach 90. XX wieku kreatyna ta zyskała szczególny rozgłos jako naturalny sposób na zwiększenie wyników sportowych i budowanie beztłuszczowej masy ciała. Kreatyna jest potrzebna do uzupełniania grup fosforanowych dla regeneracji zużywanego ATP, a więc służy jako zapas energii dla komórek mięśniowych. Ponadto, kreatyna ma zdolność do zwiększania objętości komórek mięśniowych oraz do syntezy białka. Zwiększa ona całkowitą ilość kreatyny magazynowanej w mięśniach, takiej jak wolna kreatyna oraz fosforan kreatyny. Zwiększenie ilości kreatyny w organizmie przez zażycie 100% kreatyny ma wpływ na rozwój masy mięśniowej oraz siły, a także poprawia wydajność oraz ogólną kondycję zdrowotną. Kreatyna jest niezbędną do życia substancją, dlatego jej brak może powodować poważne choroby. Firma Scitec Nutrition® wykorzystuje wyłącznie czyste mieszanki kreatynowe do produkcji swoich produktów, a mianowicie opatentowaną formułę Creapure ™. 

 

Creatine 100% - Scitec Nutrition

 

Creatine 100% i jej korzyści

  • 100% monohydrat kreatyny Creapure ™
  • wspomaga budowanie masy mięśniowej
  • zwiększa siłę i wydajność ćwiczeń
  • wspiera regenerację powysiłkową
  • może wspomagać cały proces treningu interwałowego

 

Składniki

100% monohydrat kreatyny

 

Creatine 100% - Scitec Nutrition

Dawkowanie

Dawkowanie kreatyny różni się w zależności od masy ciała. W celu ustalenia dziennej porcji należy podzielić masę ciała (podaną w kilogramach) przez 3. Wyliczoną dawkę (w g) stosuj codziennie w fazie nasycania kreatyną (pierwszy tydzień stosowania). Po tym okresie nie należy spożywać więcej niż połowę powyższej porcji w celu utrzymania efektów. Spożywać na pusty żołądek, najlepiej po treningu wraz z węglowodanami. W celu uzyskania pożądanego roztworu, porcję produktu (3 gram) rozpuścić w 300 ml płynu. Nie spożywać jednorazowo więcej niż 10g produktu, lecz rozdzielić dzienne spożycie na kilka porcji w ciągu dnia!

 

Tabela wartości odżywczych

Wartości odżywcze 5 g
100% monohydrat kreatyny5000mg

 

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt musi być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu.

Informacje o alergenach: Produkt wytworzono w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, białko jaj, gluten i orzeszki ziemne.

Recenzje klientów

Kreatyna 100% - Scitec Nutrition

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Kreatyna 100% - Scitec Nutrition

Smak

Zapytania od klientów

Kreatyna 100% - Scitec Nutrition

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź