OstroVit Dobry sen

Dobry sen od producenta OstroVit to kategoria składająca się z produktów wspierających sen. Pełni on kluczową rolę w naszym ogólnym zdrowiu. Pomaga utrzymać wiele procesów biologicznych, takich jak zdrowe funkcjonowanie mózgu oraz systemu obronnego organizmu. Jednakże jakość snu jest również ważna, jeśli starasz się stracić na wadze lub zwiększyć masę mięśniową. Jego brak może sprawiać, że procesy w naszym organizmie nie będą zachodzić poprawnie.

 Pokaż więcej

Jak wspomagać sen

Jednym z najlepszych sposobów na wsparcie snu mogą być suplementy odżywcze dla uspokojenia organizmu, zmniejszenia napięcia oraz stresu. Pośród tych najlepiej znanych jest na przykład melatonina, która wspomaga skracanie czasu potrzebnego do zaśnięcia. Co więcej, wpływa również na zmniejszenie subiektywnego uczucia zmęczenia po długiej podróży samolotem do innej strefy czasowej, znanym jako jet lag.

Do pozostałych suplementów odżywczych dla wsparcia snu zalicza się na przykład GABA lub Ashwagandha. Należy ona do adaptogenów, które są substancjami popularnymi ze względu na swoją zdolność zmniejszania stresu. Jego wysoki poziom często gra rolę w procesie zasypiania. Ashwagandha pomaga radzić sobie ze stresem oraz zmniejszać napięcie w organizmie, co również jest ważne w kwestii lepszego snu.

Wybierz z naszej szerokiej oferty produktów wspierających sen i wypróbuj ich działanie. 

 Pokaż mniej

Pozycja 1

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (12)
 2. NOW Foods (5)
 3. ActivLab (1)
 4. BeastPink (1)
 5. VemoHerb (1)
 6. OstroVit (1)
 7. Purasana (1)
Opakowanie (g)
 1. 20 x 2,8 g (1)
Tabs
 1. 180 tab (1)
Forma
 1. tabletka (1)
Mieszanka
 1. czysty (1)
Kategoria prawna produktu
Etykiety produktów
 1. Wegański (1)
FILTRUJ PO
Wegetariański (1)
Wegański (1)
Bez glutenu (1)
Bez laktozy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez sztucznego słodzika (1)
Bez opakowania z tworzywa sztucznego (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Melatonin 180 tabs - OstroVit
  Melatonina - OstroVit
  75%
  75 % (36)
  12,90zł

Pozycja 1