Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatyna - Optimum Nutrition

Ocena:
96 %

Creatine Powder to w 100% czysty monohydrat kreatyny, który jest zmikronizowany do malutkich cząsteczek, zapewniających doskonałą rozpuszczalność w dowolnym napoju. Jest on bezsmakowy i bezzapachowy, ale krystaliczny i czysty. Ma korzystny wpływ na ogólne osiągi sportowe, sprzyja rozwojowi mięśni, pomaga zmniejszyć zmęczenia, podnosi poziom energii oraz zwiększa wytrzymałość.


Na stanie
Cena promocyjna   54,99 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Creatine Powder: 100% czysty, mikronizowany monohydrat kreatyny, który wspomaga rozwój masy mięśniowej i siły oraz zwiększa wydajność

Creatine Powder zawiera 3.4 g 100% czystego monohydrat kreatyny w każdej dawce. Jest on zmikronizowany do rozmiaru małych cząsteczek, zapewniających doskonałą rozpuszczalność w każdym napoju. Jest on bezsmakowy i bezzapachowy, ale krystaliczny i czysty, co można zobaczyć od razu po otwarciu opakowania. Skuteczność kreatyny była poparta wieloma badaniami. Ma ona korzystny wpływ na ogólną wydajność sportową, pomaga zmniejszyć zmęczenie, zwiększa poziom energii oraz wytrzymałość. Ponadto, ma silny wpływ na anaboliczność.  

 

Creatine Powder i jej zalety

  • 100% monohydrat kreatyny
  • jest zmikronizowana do rozmiarów małych cząsteczek
  • sprzyja rozwojowi i sile mięśni
  • eliminuje katabolizm
  • ma doskonałą rozpuszczalność
  • bez sztucznego aromatu, wypełniaczy i dodatków

 

Skład

100% monohydrat kreatyny

 

Dawkowanie

Rozmieszaj 1 miarkę produktu w 240 - 350 ml wody lub soku owocowego. Zażywaj pojedynczą dawkę na 20 minut przed treningiem, zaś drugą dawkę po treningu. 

 

Tabela wartości odżywczych

Wartości odżywcze1 dawka (3,6 g)
Mikronizowany monohydrat kreatyny3,4 g
Recenzje klientów

Kreatyna - Optimum Nutrition

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Kreatyna - Optimum Nutrition
Zapytania od klientów

Kreatyna - Optimum Nutrition

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź