Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Caffeine 100 tbl - Scitec Nutrition

Ocena:
97 %

Caffeine to suplement diety dla sportowców, który zawiera 100% kofeiny. Działa jako środek pobudzający i dlatego może być wsparciem każdego treningu i pomóc w realizacji celów treningowych. Jednocześnie kofeina łagodzi zmęczenie, wyczerpanie i poprawia koncentrację.

Brak w magazynie

Caffeine to w 100% kofeinowy suplement diety, który zwiększa wydajność i poprawia koncentrację

Caffeine to kofeina w kapsułkach przeznaczona dla sportowców. Jedna tabletka zawiera do 100 mg kofeiny, która działa jako środek pobudzający. Pomaga zwiększyć wytrzymałość i sprawność fizyczną nawet przy porcji 3 mg kofeiny na kilogram wagi, spożywanej na godzinę przed treningiem.

 

Caffeine 100 tbl - Scitec Nutrition

Caffeine może być również stosowana w celu zmniejszenia poziomu odczuwania przez organizm trudów wysiłku fizycznego Aby osiągnąć ten efekt, należy przyjmować 4 mg kofeiny na kilogram masy ciała, 60 minut przed treningiem. Spożycie 75 mg kofeiny godzinę przed wysiłkiem pomoże zwiększyć koncentrację i skupienie w trakcie ćwiczeń. Dlatego produkt ten jest szczególnie popularny jako suplement przedtreningowy, który pozwala w maksymalny sposób wykorzystać każdy trening.

 

Caffeine i jej zalety:

  • zawiera 100% kofeiny
  • zwiększa wytrzymałość i wydajność
  • zmniejsza poziom odczuwania przez organizm wysiłku fizycznego  
  • poprawia koncentrację i skupienie
  • działa jako środek pobudzający

 

Sposób użycia

Spożywać 1-4 tabletki (lub 4-5 mg produktu/kg masy ciała), 30-60 minut przed treningiem lub inną czynnością wymagającą koncentracji. Nie należy przekraczać zalecanej dawki!

 

Wartości odżywcze

Wartości odżywcze 1 kapsułka
Kofeina100 mg

 

Składniki

Dekstroza, kofeina bezwodna, żelatynowa osłonka kapsułki

 

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią! Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przed przyjęciem suplementu należy skonsultować się z lekarzem.

 

Informacje o alergenach: Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, białko jaj, gluten i orzechy ziemne.

Recenzje klientów

Caffeine 100 tbl - Scitec Nutrition

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Caffeine 100 tbl - Scitec Nutrition
Zapytania od klientów

Caffeine 100 tbl - Scitec Nutrition

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź