BSN Białko na przyrost mięśni

Białko na przyrost mięśni od producenta BSN obejmuje skoncentrowane źródła białka, które pomogą Ci w uzupełnieniu tego kluczowego makroskładnika dla wzrostu mięśni. W zależności od poziomu codziennej aktywności fizycznej, każdy mężczyzna powinien przyjmować około 1,2-2 g białka na kilogram masy ciała dziennie. W szczególnych przypadkach, np. gdy starasz się zwiększyć przyrost masy mięśniowej, zalecana porcja wzrasta do około 2,4 g białka na kilogram masy ciała. Dla niektórych, przyjmowanie takiej ilości białka ze zwykłej diety może okazać się nieco trudne, dlatego też suplementy białkowe są idealnym narzędziem ułatwiającym ich przyjmowanie. 

Suplement białkowy może pomóc Ci zoptymalizować spożycie białka, gdy Twoja zróżnicowana codzienna dieta nie do końca pokrywa zapotrzebowanie organizmu na białko. Idealnie nadaje się do stosowania zwłaszcza po ćwiczeniach w formie napoju, który pomoże Twojemu organizmowi w regeneracji, wzmocnieniu i wzroście tkanki mięśniowej uszkodzonej podczas wymagającego wysiłku fizycznego. Możesz również dodawać go do posiłków, aby stworzyć kompleksowe pod względem odżywczym przysmaki, które dostarczą dodatkowego białka, zapewniając niezawodne uczucie sytości.

 Pokaż więcej

Suplementy białkowe dla maksymalnego wzrostu mięśni opierają się z reguły na białku serwatkowym, które może pochwalić się korzystnym spektrum aminokwasów. Szczególnie wyróżnia się wysoką zawartością aminokwasów egzogennych (EAA), w tym leucyny, która ma wysoki potencjał anaboliczny. Ponadto produkty te zawierają inne składniki, które dodatkowo wspierają wysiłki na rzecz maksymalnego wzrostu mięśni. Należą do nich dodane witaminy i minerały kluczowe dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania metabolizmu, układu nerwowego, jak również samych mięśni. Na dodatek zawierają one monohydrat kreatyny, który może pomóc Ci optymalizuje wydajność podczas krótkich interwałów treningowych. Co więcej, kategoria ta obejmuje również związki mające na celu wspieranie krążenia krwi, takie jak l-cytrulina lub l-arginina, które dodatkowo zwiększą efektywność treningu, pomagając Ci dać z siebie wszystko na każdym treningu.

Kto może odnieść największe korzyści z białka w proszku dla wzrostu mięśni?

 

 • Sportowcy, którzy chcą zwiększyć regenerację mięśni.
 • Sportowcy siłowi koncentrujący się na przyroście masy mięśniowej.
 • Każdy, kto chce zwiększyć spożycie białka w celu ułatwienia utraty wagi.
 • Osoby w trakcie rekonwalescencji po wypadku.
 • Każdy, kto chce dostarczyć swojemu organizmowi porządne źródło wysokiej jakości białka.

Jaka jest zalecana porcja białka w proszku dla wzrostu mięśni?

W przypadku suplementów białkowych, zwykle zaleca się stosować około 0,25-0,3 g na kilogram masy ciała. Jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy liczeniem, nie pomylisz się, przyjmując porcję około 20-40 g produktu. Odpowiada to mniej więcej górnej granicy na miarce 30g. Górna granica 40 g jest przeznaczona dla sportowców siłowych po treningu całego ciała, kiedy organizm wymaga dodatkowego białka.

Jak przyjmować białko w proszku dla wzrostu mięśni?

 • Najpopularniejszym sposobem na stosowanie izolatu białka jest wymieszanie go z wodą lub mlekiem i stworzenie pysznego szejka, który można spożywać w dowolnym momencie w ciągu dnia.
 • Możesz je dodać do smoothie lub filiżanki kawy, aby wzbogacić swoje napoje o potrzebne białko. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o suplementach białkowych i jak wybrać najlepszy? Jeśli tak, to nie przegap naszego artykułu Jak wybrać odpowiednie białko dla utraty wagi lub wzrostu mięśni.

 Pokaż mniej

Produkty 2

na stronie
Ustaw kierunek rosnący
Producent
 1. GymBeam (5)
 2. Amix (3)
 3. Optimum Nutrition (2)
 4. BSN (2)
 5. Applied Nutrition (2)
 6. Megabol (1)
 7. PVL (1)
 8. MuscleTech (1)
 9. Stacker2 (1)
Smak
 1. czekolada (1)
 2. czekoladowy koktajl mleczny (1)
 3. czekoladowe masło orzechowe (1)
 4. cookies & cream (1)
 5. truskawka (1)
 6. szejk truskawkowy (1)
 7. lody waniliowe (1)
Opakowanie (g)
 1. 1810 g (1)
 2. 2270 g (1)
Forma
 1. proszek (2)
Mieszanka
 1. mieszanka (2)
Metoda przetwarzania białka
 1. koncentrat (1)
 2. pozostałe (1)
Źródło białka
 1. wieloskładnikowe (1)
 2. serwatka (1)
Kategoria prawna produktu
Cena
FILTRUJ PO
Wegetariański (2)
Wegański (2)
Bez glutenu (2)
Bez laktozy (2)
BIO (2)
Bez GMO (2)
Bez sztucznego słodzika (2)
Bez opakowania z tworzywa sztucznego (2)
Bez aspartamu (2)
 1. Protein Syntha 6 2300 g - BSN
  Syntha 6 - BSN
  94%
  94 % (78)
  241,90zł
 2. Syntha-6 Edge - BSN
  Brak w magazynie
  Syntha-6 Edge - BSN
  88%
  88 % (25)

Produkty 2