Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Lecithin 100 caps - Scitec Nutrition

Ocena:
92 %

Lecytyna jest fosfolipidem, zapobiega odkładaniu się tłuszczu w wątrobie, powoduje przemianę cholesterolu, i dlatego chroni tkankę wątrobową przed stłuszczeniem, jest niezbędna w procesie przewodzenia impulsów nerwowych oraz fizjologicznych czynności komórek mózgowych. Każda kapsułka zawiera 1200 mg naturalnej lecytyny uzyskiwanej z nasion soi.


Na stanie
Cena promocyjna   34,90 zł Cena normalna:   0,00 zł Dostawa from 11.00 zł
(Darmowa DOSTAWA przy zamówieniach powyżej 199.00 zł)

Lecytyna chroni wątrobę przed złogami tłuszczu, pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu, ale jest kluczowa także dla aktywności komórek mózgowych

Lecytyna jest fosfolipidem, którego głównymi składnikami są kwasy tłuszczowe i cholina, jak również inozytol. Cholina jest często zawarta w witaminach B, i jest jednym ze składników neuroprzekaźników, mianowicie acetylocholiny, która poprawia pamięć i to właśnie dlatego jest stosowana w starszym wieku na problemy z pamięcią. Inozytol także należy do grupy witamin B, jak cholina, i odgrywa rolę w przekazywaniu impulsów w układzie nerwowym.

 

Lecithin 100 caps - Scitec Nutrition

 

Obydwa składniki zapobiegają powstawaniu złogów tłuszczu w wątrobie, i dlatego zażywanie lecytyny jest korzystne dla naszego zdrowia. Lecytyna wpływa na przemianę cholesterolu, zapobiega jego gromadzeniu w wątrobie, i tak oto chroni tkankę wątrobową przed stłuszczeniem, jest kluczowa przy przekazywaniu impulsów nerwowych oraz dla fizjologicznej aktywności komórek mózgowych. Lecytyna odgrywa również ważną rolę w zapobieganiu miażdżycy. Każda kapsułka zawiera 1200 mg naturalnej lecytyny pozyskiwanej z nasion soi.

 

Lecytyna i jej zalety

  • jest kluczowa dla aktywności komórek mózgowych
  • ma dobroczynny wpływ na pamięć oraz inne funkcje mózgu
  • pomaga utrzymać prawidłowe poziomy cholesterol oraz tłuszczu w organizmie
  • chroni wątrobę przed zwiększaniem złogów tłuszczu
  • ma dobroczynny wpływ na jakość skóry
 

Skład

Lecytyna sojowa, żelatyna, gliceryna.

 

Dawkowanie

Dorośli - 1 jedna kapsułka dziennie przy jedzeniu.


Tabela wartości odżywczych

Wartości odżywcze1 dawka (1 kapsułka)
Kalorie41,9 kJ / 10 kcal
Tłuszcze 1 g
Lecytyna sojowa1200 mg
Fosfatydylocholina180 mg
Fosfatydyloinozytol108 mg
 

Informacja o alergenach: Produkowany w zakładach przetwarzających także mleko, jaja, gluten, soję, orzechy, ryby i owoce morza.

Recenzje klientów

Lecithin 100 caps - Scitec Nutrition

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Lecithin 100 caps - Scitec Nutrition
Zapytania od klientów

Lecithin 100 caps - Scitec Nutrition

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź