Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Creatin Alkaline 1500 120 caps - Megabol

Producent: Megabol
Ocena:
55 %

Creatine Alkaline 1500 jest unikalną formą kreatyny, która jeszcze skuteczniej dostarcza energii mięśniom. Aktywne substancje kreatyny dostają się do żołądka w tej samej formie samej formie i potem docierają do tkanek mięśniowych organizmu. Dzięki temu, wspomaga ona rozwój siły i masy mięśniowej. Nie wymaga żadnej fazy ładowania mięśni. 


Brak w magazynie

Creatine Alkaline 1500: skuteczna forma kreatyny, która wspiera rozwój masy mięśniowej i siły 

Creatine Alkaline 1500 to unikalna kreatyna alkaliczna, która skutecznie dostarcza energii mięśniom. Tym sposobem, Twoje mięśnie i siła zwiększają się. Dzięki nowej formie w kapsułce, wszystkie aktywne substancje tej kreatyny są dostarczane do żołądka w tej samej formie a następnie dostają się do tkanek mięśniowych organizmu. Firma Megabol ma opatentowaną alkaliczną formę kreatyny z powodu nowych, skutecznych substancji jakie zawiera. Bardzo szybko produkt znalazł się w centrum uwagi zdobywając wielu nowych klientów. Zaczął zostawiać w tyle produkty znanych firm amerykańskich i europejskich, które nie mogą z nim konkurować pod względem stosunku ceny do jakości. 

  Creatin Alkaline 1500 120 caps - Megabol

 

Creatine Alkaline 1500 ma jedną wielką zaletę w porównaniu z klasyczną kreatyną w proszku. Nie wymaga mianowicie żadnej fazy ładowania aby napełnić Twój organizm ogromną ilością kreatyny. Wystarczy kilka kapsułek dziennie. Nie trzeba mieszać alkalicznej kreatyny w słodkiej wodzie dla większej skuteczności, jak to było w przypadku monohydratów kreatyny, oraz można wszędzie zabierać kapsułki ze sobą. Popijać wodą, odczekać kilka minut i już można oczekiwać na zwielokrotnienie swej siły. Nie przegap szansy, aby zwielokrotnić swą energię i powiększyć mięśnie za kilka euro. To może być najlepszy zakup suplementu dokonany kiedykolwiek przez Ciebie, i to jest warte wspomnienia. 

 

Creatine Alkaline i jej zalety

  • skuteczna forma kreatyny
  • wspomaga rozwój siły i masy mięśniowej
  • dostaje się do żołądka w niezmienionej postaci
  • nie wymaga fazy ładowania
  • jest w formie praktycznej kapsułki
 

Skład

Monohydrat kreatyny, węglan sodu, glicerofosforan magnezu, naturalny aromat, maltodekstryna, stearynian magnezu, kapsułka żelatynowa.

 

Dawkowanie

W dniu treningowym: 2-3 kapsułki rano na pusty żołądek i 2-3 kapsułki przed treningiem

W dniu odpoczynku: 2-3 kapsułki rano na pusty żołądek

Maksymalna dawka to 8 kapsułek. 

 

Tabela informacji żywieniowych

Informacje żywieniowe1 dawka (2 kaps.)
Buforowany monohydrat kreatyny (monohydrat kreatyny, węglan sodu, glicerofosforan magnezu, naturalny aromat)1500 mg

Recenzje klientów

Creatin Alkaline 1500 120 caps - Megabol

Napisz własną recenzję
Teraz recenzujesz:Creatin Alkaline 1500 120 caps - Megabol
Zapytania od klientów

Creatin Alkaline 1500 120 caps - Megabol

Wpisz pytanie
Wpisz odpowiedź